January 2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20 | Next 20

Nov. 24th, 2021

Savādi, bet iziet no komforta zonas parasti aicina tie, kuri vēlas, lai atdodu viņiem savu naudu. Draugi un radi allaž bažīgi apjautājas, vai jūtos komfortabli, varbūt kaut ko vēlos utt.

es ne par ko nedegu

Jums garšo džins? Kādi ir jūsu mīļākie?


Man patīk )

Рыцарь восклицает: Я отомщу за смерть своего брата.
Эльф: Мой лук с тобой.
Гном: И мой топор с тобой.
Некромант: И твой брат с тобой.

Esmu vīlusies "Madaras" produkcijā.
Micelārais ūdens - ne pārāk labi darbojas un cērt acīs, ja tiek. Mans favorīts ir lētais no Garnier - viss nāk nost īzī pīzī.
Šampūns - nereāli sausina galvas ādu, lietoju pārmaiņus ar citiem šampūniem, jo arī mati neizskatās tik labi.

Vienīgais produkts, kas ir daudz maz ciešams ir ikdienas mitrinošais fluīds un arī acu krēms.Michael Kenna. Three Trees in Pasture, Hokkaido, Japan. 2020

Bāc, tas teksts ir tāds, ka der gan antivakcīnistu ICU himnai, gan precīzam gnidrologa dzīvesgājuma izklāstam (lai gan, gramatiski un literāri pareizā valodā).
Spriediet paši: https://youtu.be/Hm7vnOC4hoY

Nov. 23rd, 2021

Comedy is tragedy that happens to other people. (Angela Carter)

Aptauja! Moš par seksu! Moš arī nē!

Poll #21496
Open to: All, results viewable to: All

Asprātīgākais cibiņš un cibiņa?

Garlaicīgākais cibiņš un cibiņa?

Riebjas, bet lasu cibiņš un cibiņa?

Gadiem nerakstošais cibiņš un cibiņa, kuru gribas atpakaļ?

Jaunie uzlēcošie talanti?

te internetos palasīju par piedzīvojumiem ar kanoe laivām
atceros, kā reiz ar klasesbiedru kārli, ar kuru mēs braucām uz (bolderājas kuģu kapsētā nopizģīta) plosta pa latvijas upēm, vienreiz izdomājām, ka apnicis jau katru vakaru kāpt ārā un sliet teltis
un kas gan notiks, ja mēs nekur nekāpsim, vienkārši aiziesim plostā gulēt (mums bija jumts un visas lietas), lai upe pati nes uz priekšu
noskaidrojās, ka nekas īpašs nenotiek
kādus piecus kilometrus tālāk pededze mūs aizpiļīja kaut kur meldros

Tradicionāli, jo tas piemeklē visdažādākajās dzīves situācijās, ironiski, bet sniegs ir uzsnidzis tieši tās dienas rītā, kad ir pieraksts uz riepu maiņu. Teica taču vectēvs dari visu laicīgi, skokas somu saliec vakarā, riepas maini uzreiz pēc Jāņiem!

Nov. 22nd, 2021

Vieglas aizmāršības

Dārgie cibiņi! Ja nu kādam no jums vakar gadījās Avotu- Ģertrūdes kvartāla apkaimē nedaudz pavairāk iedzert un iesnausties svešā kāpņutelpā (kur jūs pēc tam saudzīgā sadarbībā modināja Valsts Policijas un NMPD darbinieki), tad nesatraucieties - jūsu ģitāra atrodas pie maniem kaimiņiem.

Par būtisko runājot - atradu pietiekami garu pagarinātāju ar kuru pietiek puspagalmam, lai varu staigāt apkārt kā terminators ar bazuku, bet tomēr esmu vīlusies tajā lapu pūtējā - ticu, ka pat gnidrologs sestdienu rītos pūš stiprāk.

Par nebūtisko runājot - ja gribat noskatīties kaut ko, kam nav nepieciešama kritiskā domāšana vai smadzenes (gluži kā resort, kad publicē buižas no interneta savā klabē), iesaku komēdiju "Red Notice" - Raiens Reinolds tagad ir jaunais Brūss Villis pēc viņam piešķirtajiem jokiem scenārijā. Vēl Raienam ir piešķirti mati.

Uwaga! Jaunākās demonstrācijas pasaulē! )

[info]resort, ja tev pietiktu prāta pārliecināties par saviem alternatīvajiem faktiem, kurus tu publicē, tad varbūt tu izskatītos mazāk debils.</div>

resort aplauziens )

Nov. 21st, 2021

Gandrīz nekad neēdu brokastis un vēl nekaddrīzāk nekadāk tās nav brokastu pārslas, bet vienīgās, kas man garšo un kuras reizi gadā, bet varbūt arī retāk, nopērku, ir Kellog's Frosties. Sugar is the shit!

Nesaprotu kā biju palaidis garām Snow Crash. Nav pati labākā Nīla grāmata, taču laba diezgan, īpaši priekš 1992. gada.
Tags:

Gluži nemanot, neskatoties uz to, ka motivējošie pasākumi gandrīz visi bija atcelti, šogad jau noskrieti 2000 un 1 kilometrs.
Bet citādi, vakar atklājām, ka BBC A Perfect Planet lieliski iet kopā ar Dave Grusin ierakstiem. Kad zāle aug, mierīgāks temps, kad skudras skrien - starujāks, kad kāds kādu ēd, ieskanas dramatiskākas notis. Nosmējām, ka saimnieks nakti nosēdējis, sinhronizējot pleilisti ar BR diska bildi.

Šajā nedēļas nogalē:
- nobraucu 21 km pa meža takām;
- izraku šķūnītī lapu pūtēju, darbojas diezgan labi, bet, diemžēl, elektrisks un nav pietiekami gara vada, lai pietiktu visam pagalmam;
- noskatījos Tiger king jaunākās sērijas, "I am Eastern European bitch, I am rarely wrong" ir mans jaunais dzīves moto;
- izdomāju, ko varētu nopirkt melnajā piektdienā (džina un vīna glāzes, džinu).

Jāuzcep turku zirņu pankūkas, tad kaut kāda šrimpīpimpī sarkanā karija zupa jāuztaisa vakariņās un tad jau tikai netflix n' čill!

Visa svētdiena sabojāta

Aveņu (!) Bacardi ir negaršīgs.
(Nesakiet man - es jau teicu, ka tā būs.
Es jau tā teicu, un tā bija!)
Kur prāts, kur prāts! (Aiziet purpinot)