October 2016

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Syndicate

RSS Atom
Powered by Sviesta Ciba

Previous 10 | Next 10

Jun. 14th, 2012

Svensonija un secinājumi

Šonedēļ viesojos Svensonijā un prātā nāk dažas atziņas:

- bez imigrantiem Latvijas ekonomiku neizcelsim - ja gribam dzīvot labi, tad mums vajag daudz daudz (daudz!!!) vairāk cilvēku, nekā mums šobrīd ir. Esošie (izmirstošie) Latvijas iedzīvotāji nespēs to visu infrastruktūru nemaz uzturēt, kur nu vēl attīstīt.
- Stokholmā dzīve izskatās jauka - cilvēki parciņos spēlē bumbu, sauļojas un visādi citādi relaksēti pavada laiku. Pamanāms tas, ka vispirms tiek domāts par to, lai cilvēkiem ērti un tikai pēc tam - lai arī smuki izskatās. Nevis kā pie mums, kur to kas "smuki izskatās" beigās neviens neapmeklē, nelieto.
- OMG, cik te viss ir dārgs. Ar Latvijas algu te var badā nomirt - pat uz krogu alu iedzert iekšējais Israēla dēls neļauj aiziet.
- Nekādi neatstāj doma - kā lai tiek šim milzīgajam tirgum klāt? Ko lai tādu ražo (preci, pakalpojumu), lai to varētu tirgot šeit - tirgus ir milzīgs un naudas ir šausmīgi daudz. :)
- Latvijā nav vidusslānis, jo lai būtu vidusslānī ir jābūt vismaz 1000 LVL algai - tad var sākt atļauties to, kas piedien vidusslānim. Zem tā ir tikai izdzīvošana.
- Stokholmā sabiedriskajā transportā uzvalkā neesi baltais zvirbulis - nepaliek neērti. Savukārt Rīgā, kad braucu ar mikriņu, tad esmu vienīgais 200m radiusā, kurš mikriņu gaida ancukā.
-... +vēl 100 pārdomu...

Bet kopumā - man te patīk un es pat būtu gatavs te padzīvot, ja kāds piedāvātu.

Apr. 25th, 2012

Eu..., nu..., bet..., Eh, nu tad - par Lāci!

Pacelsim glāzītes un pieminēsim ar klusuma brīdi.

Jan. 11th, 2012

MMM returns!

Apsveru domu ieguldīt summiņu... :) Visiem taču zināms, ka ja grib nopelnīt piramīdā, tad vajag trāpīt pašā sākumā.

Ģeniāli graujošs pārdošanas arguments no FAQ.

No kurienes rodas peļņa?
  • Neaizpildiet savu galvu ar šīm muļķībām. Vai Jūs zināt, kā darbojas telefons? Vai Jums tas vispār ir vajadzīgs? Zināt? Galvenais, ka tas darbojas. Uzspied podziņu – signāls ir. Bet kā – nav svarīgi. Nu kaut kādi tur elektriskie viļņi un pārējais. Kāda starpība?! Pilnīgi tas pats arī šeit. TAS strādā! Praksē pierādīts. Uz MMM un SG. Kaut arī tur ikmēneša pieaugums bija 100%, nevis nožēlojamie 20-30%. Vārdu sakot, nenoslogojiet sevi ar šīm blēņām, bet vienkārši piedalieties. Laiks ir nauda! 20% mēnesī ir gandrīz deviņas reizes gadā, atgādinu. 30% ir divdesmit trīs ar pusi! Bet 60% -- tad vispār 281 reizes pieaugs. Tā kā ķeriet brīdi! Pasteidzieties kļūt bagāts! Kopā ar Sistēmu. :-))
Tags: ,

Nov. 8th, 2011

Pirmais!

Ar visu čūskiņu, maināmu logo, melodijām. Perekruts aparāts bija.

Nākamais jau bija mazāks - 3310.

 Btw - vai kāds ir ievērojis, ka ir beigusies tendence - jo mazāks telefons, jo krutāks. Ar telefoniem tagad tieši tāpat kā ar mašīnām, mājām, utt - vajag lielāku un lielāku...

Nov. 3rd, 2011

Nordea?

Sveiciens cibiņiem!

Sakarā ar to, ka apsveru bankas maiņu, jautājums par atsauksmēm par Nordea - kāda tā ir sadarbībā ar klientu?

Sep. 22nd, 2011

Atmodas laika liecības.

Nemāku spriest par motivāciju ar kādu tas tiek publicēts, bet materiāli interesanti:

http://twitpic.com/photos/andrispp

Sep. 5th, 2011

Spilgts citāts.

Starp citu, daktera Mauriņa kundze bija uzņēmusies kopt arī lektores Vairas Vīķes Freibergas dzīvokli. To pārtrauca dziļā sašutumā, kad kādu dienu pēc darba beigšanas Vaira Freiberga, apstaigājusi palodzes un dziļākos istabas stūrus, ļoti augstprātīgi ar pirkstu velkot pa putekļiem un rādot daktera kundzei, kā "tie puteklīši uz jums smaida". Tāda tautiešu pazemošana trimdā bija reta. Tāpēc Vaira nekad netika uzņemta mūsu ģimenes mājā, kas ilgi kalpoja par Montreālas latviešu sabiedrības centru, kur katrā nedēļas nogalē tika rīkoti dziesmu vakari.

http://home.parks.lv/valdmanis/2.HTM

Aug. 26th, 2011

varbūt paliks vieglāk?

Jāiedzer fukitols:Aug. 24th, 2011

Kā ieriebt hipsterim...

Aug. 15th, 2011

Citāts no db.lv

Par ministru prezidentsu Šlesera reformu partijas LPP/LC priekšvēlēšanu programmā izvēlējusies Aināru Šlesersu, kurš sola augsta līmeņa atbalstu uzņēmējdarbībai un darbavietu radīšanai.