January 2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Jan. 17th, 2022

Dažas šausminās un nesaprot, kādās šaubīgās kompānijās jāuzturas, kurās kāds atļaujas kniebt dibenā.

Piemēram, šādăs: vasaras pēcpusdienā braucu ar velo no mx sacensībām uz attālo autostāvvietu. Kāds garāmbraucoša auto pasažieris domāja, ka tas būs baigi forši, ja viņš izlieksies pa logu un iesitīs man pa dibenu.

Tāpat vienā LV klubā esmu piedzīvojusi slaveno "grab em by the pussy" no kāda aspiring trampista. Kā var ienākt prātā darīt kaut ko tādu? Tieši kāda ir tā loğikas ķēde galvā?

Kaut kādā ziemas vakarā gāju mājās no sabiedriskā, kad piesējās kaut kādi iedzēruši krievi. Viss, protams, sākas ar ğevuška, bet kad ğevuška ignorē, retorika mainās.

Visi tie catcall un dibenā kniebieni nav "nekas". Tie ir "kaut kas", kas nosēžas atmiņā un tur arī, diemžēl, paliek, pat ja tos neprasās izrunāt psihoterapeita kabinetā.

Tā kā es totāli esmu tās beibes pusē, kura tviterī ierakstīja, ka esot sākusi skriet pakaļ džekam, kurš viņu vēlā vakarā izlēma catcallot, savukārt tviteris aizrunājās līdz tam, ka viņa ir psihopāte ar Baskervilas suni, kura uzdevums ir sakropļot Bolt kurjeru un, protams, pats galvenais trumpis - viņa taču nav nemaz tik smuka, izklausās neticami, ka viņu kāds catcalloja.

Jan. 16th, 2022

" -Nav jēgas karot ar savu vidi, - atbildēja Ome Amigorena. - Ar vidi jāsadzīvo.
- Pati tik skaisti izdomājāt? - jautāja Miki.
- Nē, - atbildēja Ome Amigorena. - Izlasīju rakstā par pelējumu.
- Tātad tagad jūs uzskatāt mūs par pelējumu?
- Kāpēc tagad? - atjautāja Ome Amigorena."

/Undīne Radevičūte "Zivis un pūķi", tulkojusi Dace Meiere/

svētdienas skola [NSFW, explicit]
kaut kā biju palaidis šo garām, taču tāpat kā restam, man arī bieži pālī šādi jautājumi parādas!

tviterī nupat bija MAS ielikt veco laiku bildes

long story short,
piefiksēju dāmu, kas ir 1981, tobiš gadu jaunāka par mani, un viņa izskatās pēc vecas tantes

tā kā es zinu, ka mēs pret sevi un sen zināmiem cilvēkiem neredzam objektīvi... nu.
jātinas palagā un jārāpo uz kapiem.
feminisms,bodupositivity,noagism'n'shit, bet this I just cant
Tags:

Jan. 15th, 2022

Šodien neesenciālie veikali atkal bija vaļā, ciemata galvenā iela bija cilvēku pilna. Iegāju dārgajās humpalās un atradu ideālo žaketi - 100% vilna, lielisks piegriezums, grābu ciet.
Labas žaketes apkārt nemētājas.

Bet ko es biju palaidis garām pagājušajā gadā!!!

...video_nav...

Jan. 14th, 2022

Dienas prieks! Dienas un vakara, iespējams, nakts dziesma. Taču nojauta saka, ka man jādodas...

...video_nav...

Psihodēliski līgojoties līdzi I. Baušķeniekam

Tu esi tik vājš, tevi aizpūtīs vējš
Līgani nesīs prom
Prom uz to pusi, uz citu pusi, tur
Uz kurieni pūš vējš

Skatos, kā tu tur plīvo
Paralēli māju jumtiem
Paralēli koku zariem
Paralēli elektrības vadiem

Revidents

Dažreiz liekas, ka diezgan daudzas dalībvalstis bez Eiropas Savienības vienkārši sajuktu prātā. Vnk no korupcijas un augstāko aprindu patvaļas.

Piemēram, Polijas valdība ES Revīzijas tiesai izvirza valdošajām aprindām tuvu stāvošu "dēliņu", kurš EP komiteju uzklausīšanās demonstrē pilnīgu nekompetenci par tēmu un 2019. gadā sava vēlēšanu kampaņas video izmantojis Polijas policijas helikopterus (gali iekšlietu struktūrās). Neraugoties uz to, ka EP viņu (konsultācijā) ar pārliecinošu vairākumu noraida, Polija tomēr pārliecina Padomi viņu iecelt, visticamāk, piedraudot vai apsolot iemainīt pret kādu citu balsojumu... tagad pilnvaru termiņam beidzoties Polijas valdība viņu vnk izvirza vēlreiz, un uzklausīšanā viņš vēlreiz demonstrē tādu pašu nekompetenci, kura, ņemot vērā, ka viņš šajā darbā ir pavadījis jau 2 gadus, visticamāk liecina arī par amatam vajadzīgo prāta spēju trūkumu. Nav šaubu, ka EP viņu noraidīs vēlreiz. Interesanti, ko Padome darīs tagad.

romantiskā pieredze ar Rīgas peldbaseiniem

Vārds "laulība" šķiet novecojis kopā ar citiem vecvārdiem.

Proponēju to aizstāt ar "diprass" (karass, kas sastāv no diviem cilvēkiem)

Valsts aizsargā un atbalsta diprasu - savienību starp menstruatoru un ejakulatoru.

Pa smuko, man liekas.

Janvāris ir foršs mēnesis, jo sākās superkross un ir Dakāra.

Kas man patīk šīgada Dakārā:

- moču klasē top of the pops šķir vien dažas minūtes, ļoti interesenati, kurš tad galbeigās vinnēs;
- Al-Ataija nepieviļ ar saviem "but OK";
- piedalās ļoti daudz sieviešu - gan kā pilotes, gan kā co-pilotes; SSV klasē ir viena komandā kurā ir tikai sievietes. Reāli prieks redzēt! Girl powerrrr!
- kā parasti, daudzi skaisti stāsti, kas izvilina aizkustinājuma asaru acs kaktiņā;
- lietuvieši ir reāli iespringuši uz Dakāru, turklāt - ar ļoti labiem rezultātiem;
- attiecībā uz elektrisko virzienu mani nekas vairāk par tējkannām neinteresē, taču elektriskais AUDI E-TRON ir the shit! (diezgan literāri, jo, kā franču kolēģis mani šorīt apgaismoja - "étron" franču valodā nozīmē "izkārnījums"). Turklāt Audi piesaistīja tādas leģendas kā Peterhanselu un Sainzu. Skaņa gan ir tāda, par kuru komentētājs izteicās: "Nails on a blackboard. This is our future!"

Vot tā viš ir. Man ir divas māsas

Un abas mīļas. Bet ne par to stāsts.
Visi, kas te pa mirklim nomirst, jūs tak varat nākt un paspokoties!? Jo man šodien pietrūka Mako padoms par grāmatu, ko lasīt. Un vēl dažas dienas atpakaļ gribēju Skukai piezvanīt un pasaukt sapīpēt.
Es jau gan no tās pīpēšanas pa lielam prom, bet tā prasījās tieši ar Skuku sapīpot.

Jan. 13th, 2022

Kuhņa tātad

Lūdz lūdzu iesakiet, kur saprojektēt ļoti mazas virtuvītes aprīkojumu no pilnīgas nulles (no mīnus viens, laužam vecos skapjus t. sk., bet ne tikai, pieliekamo).
Vajag ar vīziju, jo vispirms jāpasaka sienu-griestu-visa cita Meistaram, kur pievilkt elektrības.
Es tā biju domājusi, ka atdošos Ikea kā proletārietus, bet tur izskatās, ka ļoti daudz kas uz pašmērīšanos, pašatbildību. Nu man vajag, lai saplāno, un saplānot šis pēc tam tur arī ielien.
Kā man izgāja ar remontdarbu tāmēm? Kā ar visu citu skumjo dzīvē - sēras, dusmas, samierināšanās, pieņemšana… nu jau es mīlu tāmes un ar prieku apmaksāju rēķinus. :DBrigāde patiešām lieliska un ir katra eiro vērta.

dzeltenās preses stāsts par mūziķa dreika piedzīvojumiem ar prezervatīvu ir fascinējošs
lai arī domāju,. ka tas viss ir feiks

Jan. 12th, 2022

Pamanīju savā listē ierakstu par paciņu ievešanu no ārzemēm un atmuitošanas problēmām:
http://klab.lv/community/pajautaa/10619041.html

Tēma ikdienas lietotājam var likties sarežģīta un vietām tā tāda arī ir. Tāpēc arī nav brīnums, ka daudzi kaut ko nesaprot. Bet, šis man lika aizdomāties par divām lietām:

Pirmkārt, cilvēki norāda nepareizas vērtības muitojamām precēm. Norāda mazākas vērtības, lai mazāk jāmaksā nodokļi. Jeb, vienkārši pārkāpj likumu, lai apkrāptu valsti un nemaksātu nodokļus.

Otrkārt, cilvēki pukojas, šajā gadījumā, uz Pastu, kurš pārāk ilgi dara lietas vai it kā kaut ko dara nepareizi. Pie tam, ļaudis dara abas lietas vienlaikus (pārkāpj likumu un pukojas uz Pastu).

Šis nav kaut kāds uzbrauciens nevienam konkrēti vai mēģinājums kaut ko kādam pierādīt, bet nu, man šķiet, ka tāda pieeja ir kaut kā pārāk izplatīta. No vienas puses paši, nu, ne par ko nemaksāsim nodokļus, tas ir principa jautājums. Tā, ka vienkārši neshēmot, bet godīgi visu samaksāt, šāds variants pat netiek izskatīts. Bet, ja būs jāčīkst par to, ka, redz, tur, ārzemēs viss ir labāk, bet te mums viss sūdīgi, tad - jā. Nu, padomā, cilvēki sūta kaut kur no Ķīnas, no Amerikas kaut kādas preces, kas noteikti nav pirmās nepieciešamības preces, pasūta tās Internetā. Tie, kas to dara nav nabagi, tie ir pārtikuši cilvēki, paēduši, apģērbušies. Bet maksāt nodokļus - nu, nē, nevaram atļauties. Ja norādi reālo preces vērtību, piemēram, 50 EUR, tad par to būtu jāmaksā PVN aptuveni 10 EUR. Bet to nu cilvēks nedarīs principā, jo tā ir goda lieta appist pašam savu valsti. Norādīt, nevis 50 EUR, bet, nu, kādus 10 varbūt. Cik tad būs ietaupījums? Nu kādi 8 EUR izdosies ietaupīt. Nu, malacīši. Bet zini, kā var ietaupīt vēl vairāk? Nesūti vispār tos sūdus, kas tev nemaz nav vajadzīgi! Varbūt būtu tā kā pienācis laiks apzināties, ka nodokļu maksāšana ir laba lieta un zagšana ir slikta lieta. Nodokļus maksājam godīgi un tērējam arī godīgi, tad nevajadzēs vaidēt, ka visur citur viss ir labi un pie pašiem viss sūdīgi. Neesam taču tik nabadzīgi. Arī vaidēt par kaut kādu Padomju mantojumu mentalitātē arī būtu pienācis laiks beigt. Tie, kuri sūta tās pakas no ārzemēm, vairums apzinīgajā vecumā nav tos laikus nemaz piedzīvojuši.

Otra lieta - čīkstēt par tiem Pasta darbiniekiem. No vienas puses - pats norādu nepareizu informāciju un nesaprotu, kā šī visa sistēma darbojas, un no otras puses, vainīgi ir Pasta darbinieki, jo mani čakarē. Tiešām?

Nekā personīga, šīs ir tikai manas pārdomas par tēmu, ne par konkrētiem raksta komentētājiem. Es te vairāk par pieeju kopumā sabiedrībā. Pārāk bieži to nākas novērot. Līdzīgi ar visādiem citiem ienākumiem. Kāpēc nevarētu, piemēram, izīrējot savu dzīvokli godīgi nodeklarēt savu ienākumu? Tiešām esi tik nabadzīgs? Varbūt tad vajag pārdot to dzīvokli vai nesūtīt tos ārzemju sūdus, ja jau bada nāvē jāmirst. Nez, kam ir jānotiek, lai cilvēku apziņa mainītos?

Latvijas Radio: “Izdota grāmata, kurā apkopots Gunāra Astras pēdējais vārds.”

Jan. 11th, 2022

2021.gada atskaite

Izrādās, ka vairāk kā gadu neko te neesmu rakstījusi.
Baigi negribās strādāt, ienācu palasīties jūsu 2021.gada atskaites.
Pie reizes ierakstīšu savējo - man atkal piedzima meita.
Pārējā daļā - nekas īpašs.

Baba Ganoush

Šis ir ēdiens, kas man it kā negaršo, bet es to turpinu šad un tad pirkt. Kaut kas tur ir. Bet arī kaitina.
Tags:

Jan. 10th, 2022

"Īpaša uzmanība veltīta dzīvojamās ēkas pagalma labiekārtošanai: tiks izbūvētas divpadsmit autostāvvietas, no kurām divas būs aprīkotas ar elektroauto uzlādes punktiem."