January 2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Jul. 6th, 2020

Vakari jau kļuvuši maķenīt tumšāki...

Kā sanācis novērot uz ceļa, teslisti ir jaunie bembisti. Tā pati agresija, uzvedība, tikai bīstamāki, jo nevar tik labi dzirdēt.

Kad mīļais nav mājās, ir baigi jāuzmanās, lai kaut ko nesalauztu un nesačakarētu. Tad nākas pašai labot.

Šobrīd kontā:
- iestrēgusi pakavatslēgas slēdzene, ar kuru bija saslēgts Nmakša priekšējais ritenis. Paldies dievam, to es dabūju vaļā padauzot slēdzeni ar domkratu (jo dzīvesbriedis ir MTB tūrē kopā ar visiem iespējamiem instrumentiem and I mean VISIEM :)), jo tas bija vienīgais kas kaut cik atgādināja āmuru. Bet nu panika uz brīdi jau bija iestājusies, jo tie ir mani vienīgi motorizētie riteņi. No otras puses, būtu atmazka nebraukt uz ofisu šonedēļ.
- pārplēsu vecā putekļsūcēja (mantoju no iepriekšējās dzīvokļabiedrenes, kura to mantoja, kā izskatās, no savas vecmāmiņas) caurules plastmasīgo daļu kārtējo reizi, jo protams, ka vajag vilkt kā pagadās nevis uzmanīgi. To gan viegli salaboju ar izoleni, bet besis. Labi, ka nesaplīsa pie cietās caurules sākuma kā parasti. Jāskatās uz pozitīvo, vai ne.

Tātad, par Kabatas attīstības un Progresīvo likšanās vienā gultā.
Plāns diezgan skaidrs - Kabata savāks progresīvo vēlētājus un ieliks savus džekus vietās.

Viss tāpat kā tā makaronu karināšana pirms iepriekšējām Saeimas vēlēšanām - jauns iesaukums, jauni mūļi, etc. Kā tad, parādiet, cik ir to tiešām jauno seju pie grožiem Saeimā no Kabatas attīstības puses.
Galvenais bija ielīst, lai var bīdīt savu saimnieku rebes, bet info telpā ielaist progresīvo domu dūmus, kuru aizsegā bīdīt īstās lietas.
Žēl par Progresīvajiem, acīmredzot izlēma pievērt acis uz to, kurš pasūta mūziku un kā vajadzēs dancot.

Kabata ir kā Hilarija un Progresīvie - Bērnijs.

Interesanti cik ļoti cilvēkam vajaga tieši to kas aizliegts un ko nedrīkst. Stingrais lockdown nu jau kādu brīdi atcelts, un vēlme līst no dzīvokļa ārā ir atkal diezgan pa nullei: ko drīkst jebkurā brīdi, to arī nah nevajaga.

Vot kad nedrīkstēja, tad gan sapņoja par pastaigām parkā, mežā, turp un šurp. A kad atļauts, tad arī vienā mierā visu dienu mājās notup kādas spēlītes rambājot un nepietrūkst nekā.

Jul. 5th, 2020

Ar Nmaxi nav lielāka prieka kā tad, ja blakus kaut kāds bembis vai auģiks vai marokāņu vadīts bumsīgs golfēns izdomā, ka pie zaļā varēs mani apdzīt un tad es vnk atgriežu ručku līdz galam un viņiem nākas samierināties ar putekļu rīšanu.
Pēc tam gan klasika ir tā, kur viņi pārsniedz ātrumu, lai tikai tiktu garām.

Nmaxis ir superīgākais skūteris ever! Es vienmēr jūtos super lepna un iedomīga, kad ar viņu braucu. Vēl vairāk nekā parasti!
Tags:

Tā kā četru gadu laikā ir akumulēts sazin cik daudz, tagad eju Marī Kondo ceļu, bet tikai ar navaru.
Centos pārdot gliemežvākus un 3 stikla vāzes (tādas, kurās parasti pārdod kaut kādas kompozīcijas). Atsevišķi neviens nepirka, tad nu sabēru Francijas piekrastē salasītās jūreņu mājas tajās vāzēs un, ko domā, pārdevu!
12 eur + 3 eur par piegādi (pavizinājos ar Nmaxi). Turklāt beibe bija super laimīga gan saņemot, gan vēlāk vēl atsūtīja ziņu.
Vēl es gribu pārdot savus čiekurus, bet tos laikam būs jāglabā līdz Ziemassvētkiem, kad būs sezona.
Es tagad laikam esmu tajā klubā, kuru hobijs ir no sūda zeltu izspiest.

man viss labi

Paņēmu atvaļinājumu no 22.06., kurā daudz strādāju. Pagarināju par nedēļu. Novācām pirmo piparu ražu siltumnīcās, šodien apēdām (pagatavotus pēc itāļu receptes). Pieskatīšu brāļa bērnus, jo brālis ar sievu Polijā izlūko jauno domicilu, kur mitināsies nākamos trīs gadus.

Ja jums, līdzīgi kā man, potenciāli patiktu Radiohead, taču besī Toma Jorka gaudošana, rekomendēju Ed O'Brien solo albumu Earth.

"(..) tik pirmatnīgi, tik brīvi, tik patriarhāli"

Gundars Āboliņš lasa "Trīs vīri laivā, nerunājot nemaz par suni".
Viņa lasījumā, protams, varētu klausīties arī telefongrāmatu, bet šis teksta un izpildītāja savienojums ir patiesi apburošs. Kafija vai nektārs gan jādzer drošā attālumā no datora, lai nepiespurgtu.

Dž.K.Džeroms "Trīs vīri laivā, nerunājot nemaz par suni"
https://vimeo.com/jaunaisrigasteatris

Pēdējā laikā putni palikuši tādi slinki. Ka vārnas nelido, bet cienīgā gaitā pastaigājas pa pagalmu, kā tādas vistas, jau bija pierasts, bet nupat arī strazdi sāk pārkvalificēties no lidoņiem uz staigātājiem.

Jul. 4th, 2020

Apmeklējam muzejus


[info]perkons un [info]vistu_zaglis. Prāga. Gads nav zināms.
Autors: R. Zariņš

Nosūtīju "Latvijas Gāzei" (kompānijai, ne Andra Indāna projektam, tas būtu savādi) īsziņu ar patēriņa rādījumiem, un padomāju, ka manam skaitītājam ir reāli ķeizarisks numurs, viegli atcerēties.

Man nav automašīnas, varbūt tāpēc karaliskos numurus vajag nopirkt arī aukstā un karstā ūdens skaitītājiem? Lai tur uzreiz "VALDIS666", vai kas tamlīdzīgs. Un pēc tam lepoties ar viņiem ciemiņiem, nu, lai uzreiz arī būtu pamanāmi jāievieš īpašs neona apgaismojums, nāciet, paskaties visi, man ir skaitītāji ar lietuviešu numuriem.

Braucu vilcienā kopā ar kādu Emīlu, pēc skaņas spriežot, kādi 5 gadi vecu. Emīls ar ģimeni sēž kaut kur man aiz muguras, neērti skatīties, bet tūlīt sākšu skaļi spurgt, ko tikai tas bērns nedara. :D
Vārdu Emīls vajadzētu piešķirt tikai pēc tam, kad vecāki pie pilnas apziņas un rakstiski iepazinušies ar visām emīlu īpašībām un apakšā parakstījušies, ka uzņemas risku.
Izvēlies vardu Emīls apdomīgi un apzinīgi!

Upd. Emīlam bija vismaz 10 gadi un vēl māsiņa.

Sestdiena ir iesākusies lieliski, notirgoju skapi un, kad indiešu džeki atbrauca, notirgoju gandrīz visu pārējo pāri palikušo iedzīvi arī :)
Bet bāc, kā man negribas māju šrubēt uz izvākšanos! Ja pakalpojumi šeit nebūtu tik dārgi un mans iekšējais krupīts nespiestu, tad, droši vien, pasūtītu, lai kāds to izdara manā vietā.
Bet nu, nado Feģja, nado!

Katru gadu 4. jūlijā ASV vēstnieks zvana Ždanokai un Pļineram, un aicina ciemos. Saka atnāciet ciemos, pagrilēsim ribiņas, pasvinēsim.

Jaunrunas jaunumi

Zviedrijas Liberālās partijas vadītāja paziņojusi, ka valstij steidzami jāatdod integrācijas parāds pusmiljonam tajā iemigrējušu iedzīvotāju. Praksē Integrācijas parāds izskatās šādi - ja esi mani ielaidis savā mājā un ilgstoši uzturējis, bet kādā brīdī saki, ka varbūt es varētu būt tik jauka un pati par sevi rūpēties, tad izrādās, ka esi man parādā, jo neesi mani, no tava ledusskapja ēdošu, pietiekami labi integrējis.

https://www.dn.se/debatt/integrationsskulden-halv-miljon-utrikes-fodda-riskerar-fattigdom/
Tags:

Tīrs Venecuēlas rums līdz pustrijiem naktī - tur taču ir pamats cerēt vismaz uz kaut kādu reibumu? Jūtos vīlies un piekrāpts.

Jul. 3rd, 2020

OK, so guilty pleasures sērijā: saspiest alvejas lapas, kad tās ir tādas super stingras un leknas kā...nupašizinātkas.

laba ziņa

Dzīvojot pansionātā, var saglabāt jaunību - es te visiem esmu "meitenīte".