October 2016

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Feb. 21st, 2018

Pēdējais laiks - iesēju kaut kādus asos piparus. Cerams, ka halapenjo, bet drošs neesmu. Piezīme sev - turpmāk marķēt paša vāktās sēklas.

Feb. 20th, 2018

I am brilliant when I'm drunk. Only good things happen then.

Vienīgā "masveida informācijas operācija" ko pret Latviju var izvērst, ir tādu darboņu noklusēšana un informācijas notušēšana, piebremzēšana, piesegšana.

Krievu polittehnoloģijās figurē jēdziens "informacijonnij vbros", kad informācija kas visu laiku ir peldējusi turp un atpakaļ, pēkšņi uzpeld un kļūst visiem acīm redzama: protams, kādam tas nav izdevīgi.
Bet ko tur par "informāciju" daudz dirst - trakāk ir ka tā ir informācija par konkrētām darbībām. Un ko tur daudz par konkrētām darbībām daudz dirst: trakāk ir ka tur ir konkrēta nauda visam apakšā, konkrēta valsts nozagšana.

kad cita cilvēka dzimšanas diena nes prieku

bilde un teksts )

Kādā no paralēlajām pasaulēm, kurā es būšu ļoti labi uzvedusies, man būs atļauts dienām un nedēļām ilgi ar pavērtu muti klausīties Iļjas Ļenska lekcijas un ekskursiju stāstījumus.

Ideoloģijas vērotāja piezīmes.

Turpmāk ņemiet vērā, ka vēršanās pret Rimšēviču ir vēršanās pret Latvijas valsti. Būtu jaukāk, protams, ja tiktu publicēts pilns to personu saraksts, vēršanās pret kuriem ir vēršanās pret Latvijas valsti, lai neviļus nesanāk, nosaucot kādu par muļķi, kļūt pretvalstiskam, taču jāsāk ar mazumiņu, pareizi ir.

---

Meanwhile in Latvian journalism...

http://tautaruna.nra.lv/kriminali/237647-pusaudzu-banda-nezeligi-terorize-vienaudzus-nepareiza-apgerba-del/

gribam zināt

vai musulmaņiem ir kādi tabu uz liellopu gaļu - teiksim subproduktiem kā asinis ir zināms, ka ēst nedrīkst, bet kā ar pārējām iekšām, no kurām skaistums nāk - aknas, nieres, smadzenes

cik atceros viņiem bija visai skaidrs skatījums uz sarakstiem, kas der kas neder, tikai neatceros visu - ir kāds lasījis?

Man šovakar vajag saltu cilvěku, bez jebkăda maiguma un līdzjūtības, bet ar auto, kas mas mani, flokiju, čeghovu un lupatas aizved mājās. Nauda ir, mršruts, grīzińkals čieris

Meklēju, meklēju un atradu to video, kur man vislabāk patika A. Bikšes komentārs par Laikmetīgās mākslas muzeja celtniecību: https://youtu.be/uDTw5qAWqfc?t=153

"Privātpersonas, lieliski cilvēki, kas interesējas par mākslu un māksliniekiem..." Haha.

Tagad būs vien jākar tās gleznas mājās uz nagliņas.

Bet vispār, man prieks, ka šur un tur parādās komentāri un tvīti par to, ka radošie pārāk nešķiro, no kurienes nauda nāk. Ka tik var uz augstā zirga muguras pasēdēt.
Tags:

Es bobo tik niknu neesmu redzějusi nekad, man likās vińš tai sučkai no smbulances, sasitīs purnu, tāpěc nācās raudāt uz žělīgi un pazemīgi uz to kuńu skatīties un lūgties. Pěc tam vińš atnesa šnabi un es uzrāvu pa virsu kloni. Tad měs braucām uz slimnīcu ar mantām, ielikt kkādā mirěju palātā, kur vecene aiz širmja gārdz mirdama, vecai maukai laikam slikta sirdzsapzińa, onkulīši blakus gan turās kā vīri. aizbrsucăm pie mammas, bobo dzěra kā vājprātīgs, beigās ieaijāju vińu miegā un sasedzu, pěc tam mamma žělijs mani kādu brīdi, tad es atbraucu pie flokī, iepļāvu kloni un iekritu nebūtìbā. Măja ir tukša, izvandīta un sienas nāk virsū. Šodien atkal skraidīşu, meklědama nodaļas ārsti un bisu citu, darbu esmu atcělusi, jo tās ir beigas

Feb. 19th, 2018

Kā arī mani absolūti izbrīna, ka no visas neaizskaramo svēto govju kastas, ko Latvijā mēdz dēvēt par intelektuālo eliti vai radošo inteliğenci, tā īsti publiski par korupciju iemāvusies ir tikai Gundega Repše (raidījumā 1:1).
Neies jau kost rokā, kura baro.
Tags:

Tā kā uzņēmējs Māris Martinsons piedzīvojis kārtējo kratīšanu un aizturēšanu, tad vëlējos atkārtoti noskatīties video, kur viņš kristālskaidrajam augstas domas sortālim skaidro, cik lieliski ir ziedot kultūrai.

Bet tas, diemžēl, ir kaut kur pagaisis no sartir.lv vai kā nu tur viņu sauca lapas un arī šo youtube sarunu kanālā neatradu.

Oriğinālais iesmējiens te:
http://klab.lv/users/mazeltov/2404225.html

Protams, ceru, ka man vnk līkas rokas nevis aukstā aprëķina portāls to ir tagad paslēpis, jo sakautrējās.
Tags:

sporta prieks

bilde un teksts )

Es tomēr pateikšu

Bāc, es esmu pavisam sašutusi par to Ilmāru. Tā, it kā brāļi ilmāri manu pirti būtu piedirsuši, kamēr es tur deju un smeju par godu simtgadei.
Fu, vēeeee...

Labi esmu nikna
Nopirku 2 kremus astronomiskaa cenaa
Stulba toties bez grumbaam

Saproties es neesmu idijote - es buutu varejusi sagatavoties bet es nesagatavojos!!!
Un tagad padomaajot - nu loogiski ka vareja gaidit jautajumus par brexitu un citaam *aktualitaatem*
Nee man ir dusmas! Tad brinaas, ka viss iet uz grunti! Vai nebutu javertee konkreti ko cilveks izdarijis nevis vai vins izlaasijis vinu lifletus!

Nujaa atvadas bija tadas steidzigas un es jutu ka esmu noverteta kaa stulba!

Fak fak fak tas nav viegli
Poz

fascinē arī tas personāžs Saulvedis Vārpiņš - ko tik viņš nav aizstāvējis, protams, nevar noliegt, ka viņa profils ir īpašu bezcerīgu gadījumu aizstāvība, bet tomēr nesaprotu, kāpēc lai kāds izvēlētos tieši viņu - tas kaut kā uzreiz ieliek tevi vienā kompānijā ar šaubīgiem tipiņiem

The Russian Laundromat Exposed in Full

Lasīt rakstu.
Tags:

Banku lietu vērotāja piezīmes.

Arī tieku vilkts kaut kādos viņu tīklos:

UBA bankas direktors ir mūsu DHL birojā, un deponējat savu bankas
karti, un direktors pateiks mums, ka mēs piegādāsim karti jums. Mēs
lūdzām bankas vadītājam to, kas atrodas jūsu kartes iekšienē, un viņš
teica, ka izmantojat šo karti, lai izņemtu savu fondu jebkurā bankas
valstī. Mēs nevaram piegādāt karti jums, izmantojot e-pasta adresi,
tāpēc mums ir nepieciešama visa jūsu informācija, kad mēs varam
piegādāt karti jums.

DELFI. Būtiski pasliktinājies 'ABLV Bank' finansiālais stāvoklis
DELFI. 'ABLV Bank' situācija būtiski atšķiras no 'Parex' un 'Krājbankas'

IMHO, tās divas jau likvidētas, ABLV vēl nē, tā ir būtiska atšķirība