January 2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Apr. 12th, 2021

Может я могу чем-то помочь?
- Вообще-то можешь.
- Твою ж мать...

- Миру угрожает глобальное потупление!
- Может быть потепление?
- Нет.

Šis viss (plašs vēziens ar roku, domājot, ka tādā veidā būs saprotams, ka runāju par savu pagātni, nākotni un tagadni, un visu, ko esmu izdomājis un iedomājies, un darījis, un visas tās muļķīgās skrandas, no kurām ir salipināta ilūzija par personu) mani ļoti nogurdina un ir apnicis.

Bveh.

Ieskaitot pirmdienu un pavasari. Pavasaris ir gada pirmdiena.

Gan jau. Aizrāpot no gultas līdz galdam, iestrēbt kafiju. Mēģināt atcerēties visu, ko apsolīju piektdien. Dzīve turpinās.

Объявление во французской музыкальной школе вывесили: "Сильный запах алкоголя в зале уроков гитары исходит не от самого преподавателя, но от водно-спиртового геля, которым преподаватель протирает руки между уроками и во время уроков"

Simpātiski, ka telos.lv lieto vārdu "aplāde" savām Sarunām, Terminoloģijas komisija bišķi par ātru padevās, nomainot šo visai veiksmīgo podkāsta latviskojumu uz "raidierakstiem", tas gan nebūs dzīvotājs. Paplašinoties latviskajam saturam šajā formātā gan jau ka aplādes būtu ar laiku iedzīvojušās.

Apr. 11th, 2021

kā noskaidrojās
tad filozofu biedrība peripatos (kas ir tīmekļa vietnes telos mamma) ir reģistrēta strenčos, pulkveža brieža ielā 7
ja paskatās kartē, tad tas ir bezmaz akmens sviediena attālumā no valkas ielas 11 un slavenās psihiatriskās slimnīcas
tipa, lūk, te mums ir dispansers, a te - ofisi

Medūzas podkasts par kara neizbēgamību

Cibiņ, juris_tilts, lūdzu turpmāk atturaties no manu ierakstu, komentāru un to autoru, reālu vai nereālu, stalkošanas un slimīgu fantāziju paušanas par tiem. Spriežot pēc komentāriem, dažiem cibiņiem jūsu rīcība ir pieņemama, pie tiem ložņājot tad arī varat izklaidēties. Pie manis nē.
Upd. Ieraksts attiecas arī uz citām personām ar līdzīgām tieksmēm.

Tas ir tik mīlīgi, ka kāds mani uzskata par garīgi veselu. Jo nu...
Hugs & kisses!

jz [info]krishjaanis2 es pašam ieteiktu izdzēsties. Uz laiku izdzēsties ir tāda laba un sena cibas tradīcija, lai savaldītu grafomānijas lēkmes un interneta atkarību, vai lai parādītu, ka esi nāvīgi aizvainots. Arī labs tests lai saprastu vai tu vispār kādam ar saviem tekstiem interesē. Ja neviens tevi neaicina atpakaļ un nesēro par tavu izdzēšanos ar kādu memoriālu postu, tad, visticamāk, tu esi uzmācīgs mudaks un labākais ko vari izdarīt, ir pārcelties uz feisbuka, satori vai piem. viduslaiku domāšanas portāla komentāriem, kur, iespējams, atradīsi dzirdīgākas ausis un pateicīgāku auditoriju.

Garlaicīgais sūds, kurš uzskata, ka visiem ir pienākums ostīt viņa sūdu, kārtējo reizi atrāvies pizduļus un kārtējo reizi nesaprot par ko. Ir lietas, kuras nemainās.

Vairāk kā stundu esmu šorīt pavadījusi, lasot jūsu nakts uzdzīvi.

Apr. 10th, 2021

Izskrēju kovidtestu. Pēc divdesmitā kilometru apavi lika manīt, ka tā kā būtu laiks lūkot jaunu pāri. Par laimi skriešanas apavi ir vienīgais, ko es riskētu oasūtīt internetā. Nu, kabi, vēl varbūt arī zeķes.

Apr. 9th, 2021

Šausmīgi gribas uz spa. Kad/ja man būs māja, tur obligāti būs plaša vannasistaba ar logu un vannu.

Mūsu ciema alko veikala pārdevējs man pateica: "Es tevi mīlu" skaidrā latviešu valodā. Par laimi, tikai, lai nodemonstrētu savas latv. val. zināšanas.
Mums bija sīkruna un es atklāju, ka esmu no Latvijas, viņš teica, ka viňam esot bijusi latviešu draudzene, bet viss esot beidzies attāluma dēļ. "Es tevi mīlu" gan viņš atceras, haha!

kas man galvā čota neieliekas – vēl nav pat aprīļa vidus, bet saule jau lec pirms pusseptiņiem

Apr. 8th, 2021

Nē nu vispār jau tas ir ok, ka beigās visi vairāk vai mazāk atrod domubiedrus un noslāņojas katrs savā burkā - sākumā ciba bija tāds kā anonīms jauniešu tviteris pirms tvitera un feisbuka. Kopīgais bija jaunība, internets, daudz brīva laiks, interese par dzīvi, rakstīto vārdu un citiem cilvēkiem. 20 gadus vēlāk gandrīz neviens vairs nav pilnībā anonīms, brīvajam laikam ir netflix, vārdi ir darbs, katrs ir atradis savu baru, ticību, sociālo mediju, dzīvi vai mūžību, ciba palikusi vien sena ieraduma grāmatzīme pārlūkā un vārga saikne ar manu iepriekšējo es (kuru es pats pat vairs īsti neatceros).

Kabatas attīstībai pietuvinātajām organizācijām sākas 2021. gada caurlaižu pļaujas laiks, figurāli izsakoties. Kamēr vēl Zaiga pie šprices SIFelī, tikmēr:
- Ascendum iekāš pirmos 30K NVO fonda programmā: https://www.sif.gov.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=11189&Itemid=271&lang=lv
- fondam DOTS, kurš noteikti ir Kabatas attīstības jaunā ķēdes suņa siltā piemiņā, arī ir piešķirti 30k (lielākais ķēriens no SIF, kāda sagadīšanās): https://www.sif.gov.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=11171&Itemid=271&lang=lv

Respektīvi, nodokļos iekāstā nauda tiek tērēta, lai konkrēta partija varētu amplificēt savas idejas un neieskaitīt to savas partijas tēriņos, galvenais ir turēt pareizos cilvēkus pareizajos krēslos.
Tags:

Apr. 7th, 2021

Jautājums pa jūdas grasi

Saistībā ar teļu lapu mani interesē tikai šis:
- vai viņi pieteiksies VKKF un SIF konkursos;
- vai viņiem piešķirs finansējumu, ja viņi piedalīsies.

Es ieteiktu pieteikties kultūras mantojuma nozarē ar projektu "Viduslaiku domāšanas principu izplatīšana caur 5G tīklu un citiem 21. gs. tehnoloğiskajiem sasniegumiem".

Iedomājieties, ebreji pārdzīvoja holokaustu, bet nieka 80 gadus vēlāk uzķeras uz Bila plikā āķa un nošpricējas paši savām rociņām zibenīgā ātrumā! Nu, vai vismaz sačipējas (modernāk nekā ietotevēt nr uz rokas).
Ceru, ka rīt par šito nebūs kādā no čaniem.

Un vispār, vai nav briesmīgi aizdomìgi, ka visi tie kanāli, kuros patiesību glagoļī beidzas ar "čan", bet tas taču skan tik ķìniski un no ķīnas taču atnāca vīruss! Aizdomīgi! Ja nu viņi caur tiem čaniem sūta virtuālus vīrusus, kas ar bitu palīdzību ieskrien smadzenēs caur zilās gaismas starojumu! Un vispār, kāpēc zils starojums? Ka tik negrib visus par gejiem un transseksuāļiem pārvērst! Skat, cik ļoti daudzus rakstus priduralogs par dzimumu maiņas operācijām jau ir izlasījis.
Ar vienu čanu - divi šāvieni! Divi šāvieni - divas kovid vakcīnas. Viss sakrīt!

Un vispār, ir biti datoros un ir bites stropos, sakritība? Nedomāju vis!