October 2016

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

May. 20th, 2018

Es jums divas lietas teikšu, mani bērni, tā pirmā - neejiet vieni tīrelī, tā otrā neļaujiet pāraugt zālei, lai to pēcāk pļautu ar 100 gadīgu pļaujmašīnu!

---

Meitai jenī, bet man loral.

Starptautiskās cibas ballītes – tas protams ir jautri un līksmi, bet pamazām aizvien atklātāk izzīmējas kāda problēma.

Nelaime tāda, ka ballītēs iesaistītajām personām nepiedodami ļoti sakrīt gaume ne tikai uz spirdzinošajiem dzērieniem un mūziciņu, bet arī uz sievietēm. Saprotiet, nu, es te viss tāds ar prieku gaidu vakarus, kad varēs satikt flirtīgo zaju, piemēram, kura allaž arī flirtē ar pilnu jaudu un atdevi, bet tad pilsētā ierodas Kx, un, ko domājiet, tagad flirtīgā zaja ar tādu pašu jaudu un atdevi flirtē ar Kx, atliek ieplestām acīm skatīties, plātīt rokas, nē nu pagaidām jau tas viss tāds hihi-haha, bet vispār tak velk uz an accident waiting to happen!

Pat nezinu, kā šitajā jautājumā kaut kādu potenciālu kārtībiņu ieviest, bet nupat jau prasās.

Zemgales lauki.
... )

Vakar, tātad, divas sievietes ar zāles palīdzību (saprotiet pēc vajadzības) pievienoja boileri pie pareizajiem krāniem. Pēcāk, krāmējot dēļus, es sāku filosofēt, ka mazliet ticu reinkarnācijai, pēc kam gandrīz nomaucos uz naglām. Morāle - kas filosofē nevietā un nelaikā, tas var ātri iemantot citu laicīgo ķermeni.

Rolands Kalniņš uz Kannu jahtu fona: "Zināt, es jūtu gandarījumu, bet tas nav par tā laika aizliegumu, jo mums kaut kāds sarūgtinājums bija, bet tolaik es jutos labāk nekā tie cilvēki, kas realizēja aizliegumu."
Kur iemācās tādu gaišumu un mieru?
Neprotu nedusmoties, domājot par viņa sakropļotajām un nenotikušajām filmām, kuras nozaga mums visiem.

http://straume.lmt.lv/lv/filmas/latvijas-filmas/rolands-kalnins/1000732
Tags:

May. 19th, 2018

Pirms pusstundas saņēmu lielisku dāvanu - pro pilots izveda pa Nurburgringas apli McLarenā! Tas bija ahujenna ātri!

- Kas man tik tikko aizspurdza garām?
- Tie ir gadi. Viņi šeit bieži tā aizslīd.

Dienu vērotāja piezīmes.

Vienkārši skaista diena. Jau četras stundas priecājos.

strādnieks

Звонок в цирк:

– Здравствуйте! Я говорящая лошадь, и я хочу у вас работать.
– Здравствуйте. А что вы умеете?

– Жонглировать, бл…ь!
... )
Tags:

May. 18th, 2018

Izrādās, ka netālu no mājām ir boulderinga zāle. Tā jau OK, tikai:
- jāvelk super neērti apavi (toties super laimīga sajūta, kad tos novelk);
- baigi grūti (ja smags dibens);
- rokas sāp apmēram nedēļu.

Esmu konservatīva, man patīk pieturēties pie pārbaudītam vērtībām (piemēram, latviešu džeka), bet reizēm mani pārņem vēlme riskēt.

Pārsvarā tas attiecas uz dažādu jocīgu ēdamlietu iegādāšanos cerībā, ka tās garšos labāk nekā izklausās, piemēram:

- ingvera džems (fuck no)
- siers ar kumīnu (fuck no)
- "Marmite" rauga pasta (kas garšo kā Vegeta, tikai pastas veidā) - ja marmite uzziež superplānā, gandrīz neredzamā kārtā un pa virsu uzliek sviestu maizes biezumā, ir pat diezgan OK.

Minētā serčika sakarā, starp citu, panesās doma par to, ka strādāt par konktraktkilleri varbūt nav nemaz tik slikta karjeras izvēle. Nē nu kā, sākotnējais prieks un viss šitas "apvienot hobiju ar darbu", protams, ātri vien pāries, entuziasms noplaks, kaut kādā brīdī viss, kā jau jebkurš darbs, kļūs vienkārši par nepatīkamu pienākumu. Bet ir milzu priekšrocība – atkrīt visa šitā ņetmne ar to, ka tu it kā izdarīji savu darāmo, bet pasūtītājs viebj degunu un saka, ka īsti nepatīk, pamēģinām tagad šito savādāk, tur gaišāk un logo lielāku. Tu esi pilnīgi brīvs un nesaistīts slepkavošanas metodēs, vieta neierobežotai pašizpausmei un radošumam, nu un nav obligāti jābūt darbā astoņos no rīta, tas arī svarīgi. Ir uz ko tiekties!

Vakar, vēlā vakarā, pabeidzu 10 nedēļu kursus "Bērnu emocionālā audzināšana" jeb BEA, kurus organizēja "Centrs Dardedze".
Ļoti vērtīgi materiāli, kurus mums palīdzēja apgūt divas ļoti jaukas pasniedzējas, vēl vērtīgāka un neatkārtojamāka bija citu vecāku pieredze, kurā savā starpā dalījāmies - dažāda vecuma bērni, dažāds bērnu skaits ģimenē, ļoti dažādas pieredzes un interesanti knifi "iz dzīves".

Noslēgumā vēl pozitīvo īpašību un laba vēlējumu rakstīšana katram grupas biedram, kas patiesībā ļoti ceļ pašvērtējumu.

Vecuma vērotāja piezīmes.

Interesanti tomēr vērot novecošanas procesu. Pirmkārt, kad apgūstu ko jaunu, vienkārši nepielec. Pielec jau, bet stipri lēnāk un jāiegulda daudz vairāk pūļu un laika. Tiesa, atlec daudz ātrāk, nekā iepriekš, ja ko jaunu esmu iemācījies pirms nedēļas, tad nav nekādas garantijas, ka ko no tā atcerēšos šobrīd. Arī viss mazsvarīgākais, ko esmu iemācījies iepriekš, pamazām atbirst un mazsvarīgs ir pilnīgi viss, izņemot cieši fizioloģiskas vajadzības. Fiziski organismu arī grūti savaldīt, ja jāapgūst kāda jauna kustība, tad gadās, ka it kā ar saprātu pat saprotu, kas būtu jādara, bet organisms vienkārši neklausa, neļaujas pārlikties uz jaunām sliedēm, ja ir iespēja braukt pa vecajām. Tiesa, ir arī savas priekšrocības - ja rodas nepārvarama vēlme kādā situācijā asi reaģēt, tad tas asums ir tieši tik nosacīts, ka, kamēr atver muti vai atvāz pirkstus, smadzenēs jau uzspēj iezagties doma "kālab iespringt, ko ar to tieši panākšu?" Un prokrastinācija...ooooo....ja kādreiz biju meistars, tad tagad jau nu droši esmu starptautiskas kategorijas lielmeistars.

labi, ka ir restes!

īsumā )
Tags:

May. 17th, 2018

---

RL lasot...

Nu, nu, gan atlaida! Vajadzēja varbūt šito izķert redaktūrai, kad Ceipe aizrunājās līdz tam, ka vienam un tam pašam ģenerālim Hallartam, kurš bijis pietuvināts Pēterim I, Katrīna Lielā esot piešķīrusi milzīgu pensiju. Ja tie Cincendorfa sūtņi te parādās ap 1730., tad visticamāk ir runa par Martiņu Skavronsku, kura to pensiju deva, bet viņa toč nav ar pievārdu Lielā. :)

Mazliet kretinē Toļika hokeja komentēšana. Ticamības moments ir zems, pašpārliecinātība liela, runas stils jau apnicis. Foršākā komentēšanas opcija ir tāda, ka dzirdi spēli ar visiem tās trokšņiem un komentārs ir noņemts pilnībā. Tādu spēli skatoties tu pats esi daudz vērīgāks un uzmanīgāks un domā līdzi par notikumiem uz laukuma. Tas ir interesantāk. Ļoti reti gan sanāk tādā veidā paskatīties. Pēdējā spēle ar Dāniju, piemēram, klausoties komentārus galīgi ausis vīta. Spriežot pēc komentētājiem mēs tos Dāņus galīgi ar cepurēm nomētājām. Patiesībā jau tā gluži nebija, spēle bija līdzīga un, ja kāda no vairākām dāņu "štangām" būtu ielidojusi vārtos, tad vis kaut kas varēja sanākt. Galu galā, rezultāts liecina pats par sevi.
Vienkārši skatos tagad RUS-CAN un iekrīt acī (ausī) visādi murdziņi atkal.

Vēlāk:
Izrādās, ka Toļika partneris nav mazāk dumjš un paviršs. Tik īsā laikā jau tik daudz glupību sarunājis.

Money for nothing – check, tagad interesē, kur ir chicks for free.

KOKTEILIS.LA.LV Pētījumi ir pierādījuši: vīrieši ir gandrīz divreiz liberālāki nekā sievietes