October 2016

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Aug. 21st, 2018

Ak, šīs gādīgās 1.septembra vēsmas un mazie, jaukie amatierpedagogi - Saules pilsētu arhitekti un celtnieki:
vispirms tik naivi labticīgs jautājums: "How do we earn peoples' trust?",
un tad atbildīte: "We have evidence that shows that temporary suspensions, temporary lockouts will change behavior. It will change peoples' approach. I'm not naive enough to believe that it's going to change it for everyone, but it's worth a shot."

https://money.cnn.com/2018/08/18/media/twitter-jack-dorsey-trump-social-media/index.html
Tags:

Laika vērotāja piezīmes.

Šodien uz treniņu jau devos jakā un pēc saulrieta vairs šortos nav tik omulīgi. Vasariņa cauri.

Arcade Fire pēdējo albumu ir daļēji producējis Thomas Bangalter. (džeks no Daft Punk).

Kā krievu oligarhi ar Stīla dosjē nofeilojās

The former MI6 officer Christopher Steele has won a legal battle in the United States against three Russian oligarchs who sued him over allegations made in his famous dossier about the Trump campaign and its links with Moscow.
[...]
On Monday, a judge in the district of Columbia, Anthony C Epstein, upheld a motion by Steele to have the oligarchs’ case thrown out. Epstein did not determine whether the dossier – which a furious President Trump has repeatedly dismissed as “fake” – was “accurate or not accurate”.

But the judge concluded that it was covered by the US first amendment, which protects free speech. He ruled that the oligarchs had failed to prove a key part of their case: that Steele knew that some information in the dossier was inaccurate, and had acted “with reckless disregard as to its falsity”.


Citiem vārdiem sakot - ja arī minētais dosjē nav uzskatāms par 100% precīzu, arī nav pierādījumu, ka tas būtu apzināts viltojums.

DELFI. Pagājušajā nedēļā smiltīs Vakarbuļļu pludmalē "Delfi" lasītāja Marija Tuče smiltīs novēroja hieroglifiem līdzīgus veidojumus.

DELFI. Piena likšana durvīs, gaļas neturēšana speciālajās atvilktnēs, ledusskapja kondensatora netīrīšana, ēdienu kārtīga neiepakošana un dārzeņu neturēšana speciālajās kastēs – piecas izplatītākās kļūdas ledusskapja ikdienas lietošanā

Rīta WTF

Mani šodienas jaudīgākais WTF moments ir piemeklējis jau no paša rīta, tā kā vairāk mani pārsteigt būs pagrūti.

Tāds politiskais veidojums kā KPV.LV ir zināms.
Dzirdēts arī, ka šamiem pievienojas Andris Kivičs.

Un it kā no iepriekšminētā visnotaļ loģiski būtu bijis ko tādu gaidīt, bet kaut kā neienāca prātā.

Viņš ir radījis kampaņas dziesmu!

Noteikti iesaku noklausīties, manuprāt, velk uz kategoriju "so bad it's actually good"

skaistule vs briesmonis un vice versa

Viena no MeToo kampaņas aktīvistēm Azija Ardžento, izrādās, pirms gada par 380 tūkstošiem dolāru nopirkusi klusēšanu septiņpadsmitgadīga puiša seksuālas izmantošanas lietā.
https://www.nytimes.com/2018/08/19/us/asia-argento-assault-jimmy-bennett.html

Te intervija ar viņu pirms pamācoša priekšlasījuma Eiropas Parlamentā.
http://www.euronews.com/2018/03/08/asia-argento-breaking-the-silence
Liek aizdomāties par to, ka nekad neuzzināsim, cik un kādu, īstu un viltus klusēšanu tika nopirkts MeToo ēnā.
Tags:

Зачем при поступлении на работу спрашивают диплом?
Чтобы работодатель точно знал, что данный конкретный индивид способен заниматься тупой неинтересной фигней - по крайней мере 5 лет.

Aug. 20th, 2018

mani ieteikumi lgd pret virtus pro - instant ban broodmother, instant ban chen
a tālāk, kā zvaigznes sakritīs

upd: pirmie divi bani no lgd - čens un brūda. es saprotu šo spēli, vai ne

par dotu / the international 8

skatos pirmo pleiofa spēli optic vs liquid, sajūta, it kā būtu ielējuši asinīs trīslitru burku ar adrenalīnu
liquid pēkšņi ņem alķīmiķi

Motivācijas netrūkst...

...ja 1800 zīmju vietā tiek mēģināts sarakstīt 1800 vārdu, pa ceļam iekrītot izmisumā un tam patērējot vairākas stundas.

---

Tai pašā dienā, kad kāds cits PR darbinieks izsūtīja relīzi par to, ka zirgi nav cūkas, nesnauda arī konkurējošā sabiedrisko attiecību aģentūra:

=============

Labdien!

Izaicinājumiem pilnu nakti ir piedzīvojusi modes un ceļojumu blogere, kā arī Miss Europe 2017 uzvarētāja Diāna Kubasova – viņa ekstremāla izaicinājuma ietvaros veselu nakti pavadījusi “Bumbiermuižā” bez elektrības.

Kā norādīja pati modele un blogere – izaicinājums viņu nav nobiedējis arī turpmāk doties atpūtā Latvijas laukos. “Biju ļoti priecīga izrauties no pilsētas steigas un putekļiem, kā arī izbaudīt lauku mieru un svaigo gaisu. Ne tikai varējām “uzlādēt savas baterijas” jauniem darbiem, bet arī piedzīvot tik daudz dažādu piedzīvojumu, ka šķiet ekspedīcijā bijām veselu nedēļu, nevis tikai divas dienas. Turklāt to darīt tik fantastiskā un jautrā kompānijā - tas bija milzīgs bonuss,” saka Diāna Kubasova.

Izaicinājumu divu dienu garumā Latvijā zināmākajām slavenībām un influenceriem bija nodrošinājusi apdrošināšanas sabiedrība BALTA. Tā laikā slavenības piedalījās dažādās aktivitātēs Ērgļu novadā, baudot aktīvu atpūtu tepat Latvijas laukos.

Ekstremālais izaicinājums norisinājās divas dienas: Latvijas laukus baudīja mūziķis Markus Riva, TV šovu vadītājs un aktīvā dzīves stila piekritējs Mārtiņš Kapzems, modes un ceļojumu blogere, Miss Europe 2017 uzvarētāja Diāna Kubasova, pasākumu organizators un producents Gusts Ošmucnieks, populārā blogere un portāla Honeymoonhigh.com galvenā redaktore Agnija Grigule, dzīves stila blogeris un modes eksperts Deniss Ševeļovs, kā arī Body positivity kustības līdere Latvijā un žurnāla morethansize.com veidotāja Indra Salceviča.

Fotogrāfijas no pasākuma pieejamas šeit: https://failiem.lv/u/kcppdn6q

https://www.instagram.com/p/Bmsd1OgA6Vc/?taken-by=dianakubasova

Par apdrošināšanas sabiedrību BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā. Latvijas iedzīvotāji 15 gadu laikā novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja. BALTA ietilpst PZU grupā, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību Polijā. 2017. gada pirmajos trīs ceturkšņos PZU grupas neto peļņa sasniedza 697.7 miljonus eiro.

Ar cieņu,
--
---- ---- | Project manager

Zirdzniecības vērotāja piezīmes.

Cien. [info]meness_berns ierosināts, uz brīdi aizdomājos par zirgu nozīmi mūsdienu sabiedrībā. Kā jums šķiet?

Poll #21238 Par zirgiem.
Open to: All, results viewable to: All

Mūsdienu sabiedrībā zirgs nav tikai ēdiens,

View Answers

bet īsts piedzīvojums rūdītiem gardēžiem. Sātīgai maltītei var uzdzert kumisu, kurā var būt pat līdz 2,5% alkohola.
2 (8.7%)

bet arī teicama investīcija, kleperi 500EUR vērtībā var pārkrāsot un kādam lētticīgajam iesmērēt par 7000EUR. Zirgu un staļļu bizness visā pasaulē spēkojas ar farmācijas un elektromobīļu biznesu.
1 (4.3%)

bet arī veselīga, dabai draudzīga izklaide. Viena zirgu izjāde kā ar roku noņem divas neirozes uz četrām dienām vai otrādi. Zirga mēslos audzēti tomāti ir ekoloģiskāki par visiem pārējiem.
9 (39.1%)

bet arī neatņemama latviešu kultūras sastāvdaļa. Tautasdziesmas, Ziedonis, Vācietis un Lapčenoks - tas viss ir par zirgiem.
3 (13.0%)

bet arī visu mazu meitenīšu sapnis. Arī mazu meitenīšu māšu un visādu citādu sieviešu sapnis. Tur ir sarežģīta seksuālo un psiholoģisko dziņu mijiedarbība, sīkāk vērsties pie daktera Rudzīša.
7 (30.4%)

bet arī nožēlojams anahronisms. Šitā dzīvnieku bezjēdzīgā paverdzināšana vienreiz jāizbeidz. Visus zirgus vajag no staļļiem izmest brīvībā, bet to īpašniekiem jāliek trūkties.
0 (0.0%)

bet visu patiesību par zirgiem pastāstīšu komentāros.
1 (4.3%)

Искал один 40-летний мужик работу. Месяц, два, три, полгода. Пишет резюме, звонит — в ответ тишина. Ну не выдержал он, пришел к одному из работодателей и говорит: — Скажите, пожалуйста, мне уже в пятнадцатый раз отказывают... Может я делаю что-то не так? Может резюме пишу плохие? Работодатель улыбнулся и ответил: — Да нет, резюме отличные! Просто, понимаешь, тебе уже 40, ты умен и опытен, и наеб@ть тебя с деньгами вряд ли получится.

Šodiena šī vārda sliktā nozīmē.

---

Plati smaidu, domājot, kā gan kaut kādas sabiedrisko attiecību aģentūras cilvēku galvās var rasties doma, ka tieši, lūk, kaut kas šitāds ir jāizsūta medijiem ap desmitiem rītā pirmdienas dienā.

=========

Labdien!

Zirgu lielākie ienaidnieki – „barotāji un paijātāji“

„Zirgu, kuri ganās ganībās, lielākie ienaidnieki ir garāmbraucēji un gājēji, kuriem nepietiek tikai papriecāties par šo cēlo dzīvnieku skaistumu tos pavērojot. Ļoti bieži šiem ļaudīm šķiet, ka viņu galvenais uzdevums ir zirgu pabarot, kā arī izlienot caur elektrisko ganu, vēl tos pabarot.

Zirgu veterinārārste Kristīne Pīra: “Tāds ļoti tiešs salīdzinājums, bet – zirgs nav cūka. Zirgs, pirmkārt, ir zālēdājs. Nezinātājam var likties, ka tā ir vienveidīga ēdienkarte, taču patiesībā zāle pļavā nesastāv tikai no pieneņu lapām. Bet gan no ļoti, ļoti daudziem augiem, kurus zirga gremošanas trakts ar noteiktiem bioķīmiskiem, mikrobioloģiskiem, absorbcijas procesiem un zirga vielmaiņas īpatnībām, sašķeļ un uzsūc. Zirgam nav gremošanas fermentu, lai, piemēram, sašķeltu papriku. Kā rezultātā, iedodot lietas, ko zirgs nevar pārstrādāt, var tikt izraisīti gremošanas trakta traucējumi: caureja, kolikas utt.”

Plašāku informāciju skatiet pielikumā.

Ar cieņu
--- ----
Assistant Account Manager

Vecuma vērotāja piezīmes.

Sanāca braukt vilcienā kopā ar diviem kungiem vecumā ap 30 un neviļus klausīties viņu sarunā, jo, cik varēja saprast, abi devās mājup no kāda brīvdienu pasākuma un nākamajā rītā pēc neviennozīmīgi vērtējamiem brīvdienu pasākumiem kungiem ap 30 balsis mēdz būt paskaļas. Ātri vien saruna iegūlās kibersporta gultnē un tas faktiski bija vienīgais, ko turpmākajā pusstundā sapratu. Tiesa, pēc tam mājās iegūglēju un attapu, kas tas ir par CSG, kas tika iztirzāts dažādos griezumos, taču tagad daudz labāk spēju novērtēt savas vecmāmiņas sejas izteiksmi, kad ģimenes viesībās bračka man stāsta kaut ko par sistēmu integrāciju vai jaunākās paaudzes rūteriem. Ja novilkšu vēl gadus 20, gan jau vairs nesapratīšu pilnīgi nekā no apkārtējā infotelpā notiekošā.

No ziņu virsrakstiem: Jūrmalas lietavās izmirkusi pat Pugačovas meita Orbakaite.
Vai pareizi saprotu, ka lietum bija jālīst visapkārt, bet nekādi viņai uz galvas?

Aug. 19th, 2018

Kaķveidīgo ziņas

Izrādās, KAC Runcis joprojām pastāv un tam saglabājas esošais īpašnieks - tjipa plānotā pārdošana esot nojukusi, jo nolīgtie pircēji esot uzmetuši. Rezultātā īpašnieks esot uzvārījies ar drošības naudu (par ar atvadām saistītajiem ieņēmumiem nerunājot).