January 2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Oct. 23rd, 2019

NSFW trivia

Mating Act )

Random trivia

Tās mazās uzlīmītes uz kafijas pupiņu paciņām nav tādēļ, lai paostītu kā smaržo kafija, bet, lai izlaistu ārā CO2, kas izdalās no svaigi grauzdētas kafijas.

Neostomazāns - blusu inde - ir viela, kas ir ļoti līdzīga vielai pyrethrum, kuru iegūst no margrietiņu ziedlapiņām (diemžēl ne mūsējām, Chrysanthemum cinerarifolium). Viela darbojas uz kukaiņu nervu sistēmu, lielās devās radot paralīzi, mazās "sensory overload". Blusa uzlec uz apstrādāta kaķa un pēkšņi viss tik gaišs, skaļš un kustīgs! Vēl blusām ķermeņa aizmugurē ir speciāls jušanas orgāns - sensilum - zona ar matiņiem un receptoriem, bet pagaidām vēl nav skaidrs, ko tieši blusas "sajūt" ar šo orgānu.

par plānošanu un mērķtiecību

Primitīvā, vienkāršā sabiedrībā var atļauties visai sarežģīti plānot, jo dzīves plūdums ir aplam lēns. Sarežģītā sabiedrībā rezultātu dod vairs tikai vienkārši plāni. Savukārt pārsarežģītā sabiedrībā praktiski nekāda plānošana, pat īstermiņā, vairs nedod rezultātus, jo viss mainās pārāk strauji, jo ir pārāk daudz blakus faktoru, kas ievieš korekcijas. Nepaspēj rīta kafiju izdzert, kad jau kaut kas mainījies – kādas te vairs stratagēmas? Tāpēc nav brīnums, ka ļaudis atslābst un zaudē interesi ne tikai par kādu nebūt mērķtiecīgu darbību - ne tikai par savas dzīves plānošanu, bet arī par vēlamajiem rezultātiem kā tādiem. Kā būs, tā būs. Vērtības, par kurām iepriekšējās paaudzes “uz ežiņas galvu lika”, tagadējām kļūst aizvien vienaldzīgākas. Tā kā pasivitāte, neorganizētība un vienaldzība ir visnotaļ dabiskas daudzveidīgās sarežģītības sekas. Attiecīgi, iepriekšējo gadsimtu idejas, kas orientēja cilvēku uz aktivitāti, pašorganizēšanos un entuziasmu, pamazām izčākst, jo zaudējušas aktualitāti un drīz būs plauktiņā pie Renesanses un Apgaismības archīva. Kur perifērijā, kur sabiedrība vismaz daļēji saglabājusi robustākas struktūras, ir kas par šiem pocesiem šausminās un mēģina pretoties, taču tas ir kā ar tenisa raketi mēģināt paisumu atvairīt.
Tags:

Oct. 22nd, 2019

"disco elysium" vismaz sākumā reāli dižena ar ultralabiem momentiem
tiesa, pagaidām es noziedzniekus neesmu atradis
es viņuas arī īpaši nemeklēju - es meklēju un atradu stikla taras pieņemšanas punktu, tukšās pudeles, lūk, krāsaino metālu vēl nedaudz
ne visi saprot noir detektīva iekšējo pasauli

Oct. 21st, 2019

Jauna prasme

Juhū!
Esmu iemācījies montēt video. Amatieru līmenī, bet ar visu, kas piederas - titriem, skaņas efektiem, pārejām starp kadriem, visādiem filtriem un krāsiņu regulēšanu...
Nez, kāds par šo prasmi būtu gatavs maksāt? Kāzu video samontēt vai youtube klipu videoblogerim... Piesakieties!

Šodien atklāju jauna rinovīrusa sezonu - atkal iesnas, kur katra šķava sanes šķībi un ietriec sienā -, kā arī brīnišķo krievu seriālu "Кровавая барыня", īsti piemērotu rudenīgi gotiskām ainavām.

Tā. Nu ir skaidrs kas un kā ar novembri Itālija - Melnkalne, lieku maršrutu. Karībi iet šogad secen, tomēr esot Maltā (tajā, kas valsts) paguvu ielekt Rolex Middle Sea Race piekrastes mačos, interesanta pieredze. Piedāvāja palikt uz visu gonku, tomēr atpūta ir atpūta un nevajag visu jaukt kopā.

Tagad plānoju nākamo gadu, šobrīd aprīlis jau būs aizņemts. Iespējams arī marts, bet uz to es neko daudz nelieku.
Kaut kā tā.

Oct. 20th, 2019

Pirms nedēļas pablandījāmies pa Alūksnes pusi.
Vairāk gan sanāca blandīties un izmirkt lietū, nekā pabildēt.
... )

Ir ļoti skaists rudens, un man ir mazliet nobrucis taimkods - vairs nesaprotu, kas noticis vakar, kas pirms nedēļas vai divām. Bet ir kaut kas ļoti patīkams un baisi vilinošs tajā maigajā miglā.

Darbā atspērusies ņemos ap lietām, kuras man patīk un aizrauj, līdz ar to novārtā palikusi gūzma visādu nepatīkamu darbu, kuriem ir daudz ciešāks sakars ar manu pienākumu aprakstu un vajadzību atskaitīties pārskata periodā. Pietiekama deva sedatīvu ļauj šo apstākli ignorēt.

Apskatīju Beļcovas izstādi Mākslas muzejā - grandiozu un pārietilpīgu; tā vien šķiet, ka būs jāaiziet vēlvienreiz (vai vairākreiz)un jāpapēta sīkāk.

Pastāstīju mātei, ka uz savu prombūtnes nedēļu (20.-26. novembrī) labprāt evakuētu kaķus pie viņas, bet Ričmondam atrastu citu aukli. Viņa ārkārtīgi aizvainotā tonī paziņoja, ka vēl taču esot dzīva un kustoties, tāpēc ņemšot pie sevis Ričmondu, bet kaķus divreiz dienā iešot barot. Lai cik vilinoši neliktos paklausīt, es tomēr negribu šo iespēju izmantot, jo Ričmonds IR stiprs, bet māte - ne visai. Tāpēc jautājums par voluntieriem, kuri ar mīļu prātu nedēļu auklētu hiperpiemīlīgu un hiperaktīvu stafordšīrieša, bīgla un vēl dažu nezināmu, bet ļoti pievilcīgu šķirņu pārstāvju jaukteni, paliek aktīvs.

Kas vēl tāds neparasts noticis? Ak, jā - Maskavas forštatē, Daugavpils ielā pie Austrumu izpilddirekcijas, sajucis prātā un uzziedējis kastaņkoks. Jau otro nedēļu plaukst zars pēc zara, arī lapas jaunas sadzinis. Kā noprotu, pa vasaru viņu bija nomocījuši kaitēkļi, tādēļ pēc pirmajām salnām šis nolēma atgūt iekavēto. Izskatās, protams, daiļi, kā maijā. Bet vai viņam pietiks spēka nākamā pavasara veģetācijai? Biedri biologi, kāds ir jūsu verdikts?

Latgalē pārspēts visas valsts 20.oktobra siltuma rekords

Svētdienas pēcpusdienā Daugavpilī saule gaisu sasildīja līdz +19,1 grādam, un tik augsta gaisa temperatūra šajā datumā Latvijā reģistrēta pirmo reizi novērojumu vēsturē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
Iepriekšējais 20.oktobra nacionālais siltuma rekords bija aptuveni +18 grādi 2012.gadā.
20.oktobra maksimālās gaisa temperatūras rekords pārspēts arī Rēzeknē, kur termometra stabiņš pakāpās līdz +18,1 grādam, kā arī Bauskā, Gulbenē, Madonā un Rīgā.
Gaisa temperatūra galvaspilsētas centrā plkst.16 bija +16,1 grāds, pārējā valstī - no +11,7 grādiem Kolkā līdz +18,3 grādiem Daugavpilī.
Jau ziņots, ka pirmais siltuma rekords šonedēļ tika pārspēts pirmdien Daugavpilī, gaisa temperatūrai paaugstinoties līdz +19,9 grādiem. Trešdien 14 novērojumu stacijās krita 16.oktobra temperatūras rekords un tika pārspēts arī visas valsts rekords, Pāvilostā gaiss sasila līdz pat +20,5 grādiem. Savukārt sestdien Daugavpilī un Rēzeknē tika labots 19.oktobra siltuma rekords.

sestdiena gultā

burtiņi un bilde )

Peldošie - ceļojošie

burtiņi un bilde )

Win10

Dīvaini laptopiņš uzvedas. Ja aizver vāku, neizslēdzot pašu datoru, tad atverot, vairs neredz WiFi adapteri. Ja pārstartē datoru, tad viss ir savās vietās un strādā, rūkdams.

dzīve ir ne tikai elle, bet arī festivāls
tā'n'tā, festivālā ir ieradies vienīgais islandiešu aktieris
atceraties tādu brīnišķīgu kino kā visuma eņģeļus un tīreli (starptautiski laikam gāja ar nosaukumu mēģeņu pilsēta) un par zirgiem un cilvēkiem un auksto gaismu? nu lūk, tajās visās un vēl daudzos desmitos islandiešu filmu ir viens vienīgs aktieris, un beidzot pēc visiem šiem gadiem viņš ir arī atbraucis līdz rīgai
jūtos ļ. lepna, ka zinu vienīgo islandiešu filmu, kurā viņa nav, achievement unlocked
vispār es šo gribēju ierakstīt cibās tā, lai jūs vēl pagūtu atjozt uz to seansu, pēc kura viņš uzstāsies ar q&a, bet diemžēl seanss ir tikko sācies, un tikai tagad manas rokas aizsniedzas līdz cibām
nez, ķeriet ingvaru ielās

statistika=naida runa

Zviedru socionoma un žurnālista Gunāra Sandelīna priekšlasījums par migrācijas statistiku YouTube ieskatā piektdien pēkšņi bija kļuvis par naida runu, pie tam YouTube kanālam, kas šo priekšlasījumu bija publicējis, aizliegts turpmākās 14 dienas publicēt jaunus video.
To pētnieku un žurnālistu, kuri uzdrošinās paust viedokļus, kuri nesakrīt ar meinstrīma "labo cilvēku" viedokļiem, ir ļoti, ļoti maz, un šis ir kārtējais pierādījums, ka visiem iespējamiem līdzekļiem jāapklusina tie daži, kuri tomēr uzdrošinās valdošajai ideoloģijai iebilst.
Tags:

Citā ziņās - joprojām jūsmoju par savu superīgo skūteri - pagājšnedēļ aprīkoju ar aizsargpriekšautu - pasargā no lietus un nav auksti.
Vakar aizbraucu līdz Utrehtai - var piebraukt līdz pašai kājāmgājēju zonai, vienmēr ir vieta, kur atstāt un nav jāmaksā.
Man liekas, ka nekad neesmu bijusi lielākā sajūsmā par man piederošu lietu. Super praktiska, ērta un skaista!


NMAX rudens prikids )
Tags:

Reizēm aizmirstu, kādi apavi un drēbes man ir - daļa skapī, daļa ieziemotas vai ievasarotas. Sāku meklēt un atradu appu, lai turētu visas parpalas uzskaitē - YourCloset. Princips vienkāršs - visu nofočē un sadali kategorijās. Man patīk arī tas, ka kategoriju nosaukumus var mainīt, dzēst, pievienot jaunus.
Sākumā aizņem laiku, bet pēc tam ir diezgan noderīgi - nav jārokas pa skapjiem, var redzēt, kā ir par daudz, kā trūkst, kas ar ko iet kopā, utt. Jā, var veidot arī kolāžas ar kombinācijām - to gan neizmantoju, jo tik daudz enerğijas man gan nav.
Galvenokārt izmantoju šo, lai justos vainīga pirms iegādāties jaunas drēbes - lai atgādinātu, ka tāpat jau ir (par) daudz un viss vēl ir valkājams.

kas ir savdabīgākais saratovas storijā
ir tas, ka cilvēki sāka nodarboties ar linča tiesu, nezinot visus faktus, bet vadoties, šķiet, pēc intuīcijas
bet pēc tam, kad viņi tos uzzin, viņi taču nav spējīgi ne linčot, ne normāli aizmigt
nav lielākas bezspēcības pasulē, kā bezspēcība absolūta idiotisma priekšā

Oct. 19th, 2022

Ozona Grâce à Dieu

briniska filma par brinisko katolju baznicu !