January 2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20 | Next 20

Oct. 12th, 2021

Atkal viegli nosebojies Haijams

گل گفت که من یوسف مصر چمنم
یاقوت گرانمایهٔ پرزر دهنم
گفتم چو تو یوسفی نشانی بنمای
گفتا که به خون غرقه نگر پیرهنم

Parindenis:

Roze teica: "Esmu Ēģiptes Jāzeps pļavā.
Mute man - dārgākais rubīns zelta ietvarā.
Es teicu: "Ja esi Jāzeps, parādi jel zīmi."
Viņa teica: "Paveries uz manu asiņaino kreklu."

Dārgā Ciba, ko jūs domājat par CAT telefoniem?

Jautā cilvēks, kura prioritāšu topā kvalitātes "izturīgs pret kritieniem uz betona plāksnēm, mērcēšanu vīnā, mazgāšanu veļasmašīnā utml." atrodas daudz augstāk par "ļauj uzņemt brīnišķīgus selfijus sliktā apgaismojumā un uzinstalēt visjaunākās aplikācijas īsi pirms to oficiālās iznākšanas".

Quite Interesting
In 2004, Swedish authorities deployed emergency services to provide a "condom ambulance". If you needed a condom urgently, you could call them for an emergency condom delivery.

par solidaritāti

- Jā, mīļā! Kas nu atkal? – Pagaidi mazliet… - Nē, to es ne tev…. Ko? Slikti dzirdu! Piezvani vēlāk, es šobrīd esmu aizņemts. Ko? Aizņemts! Labi, es pats tev piezvanīšu pēc kādas pusstundas. Divdesmit minūtēm. Nu labi, pēc desmit. Viss, esmu darbā. Nu es tak piezvanīšu! Viss.
Bruņinieks aizbāza tālruni aiz stilbu sarga un atvēzējās ar zobenu. Drakons ierēcās un atvēzējās sitienam ar ķetnu. Abi sastinga: spalgi un uzbāzīgi iezvanījās telefons. Bruņinieks nolemti nopūtās, nolaižot zobenu un dodot drakonam zīmi pagaidīt. Tas atspiedās pret pilsdrupu torni un sāka garlaikoti ar nagu tīrīt ilkņu starpas, kamēr bruņinieks izmakanēja tālruni.
- Jā, mīļā! Kas nu atkal? – nogurušā balsī vaicāja bruņinieks. – Kas ir tik ļoti steidzams? Tu taču zini, ka kad esmu darbā, nevajag traucēt. Izlaidums? Kāds izlaidums? A, nu jā, izlaidums! Protams, ka atceros… Un? Kas par kleitu? Es zinu, ka skuķi izlaidumā ierodas kleitās, ne jau plikas! Gribi teikt, ka mūsu meitai viņas četros drēbju skapjos nav nevienas kleitas? Ko nozīmē “Izabellai tas pats”? Arī četri skapji ar drēbēm? Bet no manis ko vēlaties? Esi vīrietis un dari kaut ko? Tieši tā! Es esmu vīrietis un tajās jūsu meitiešu problēmās…
Bruņinieks apklusa pusvārdā un samulsis palūkojās uz drakonu.
- Nometa klausuli. Ej tu viņas saproti. Teica man tēvs… Eh, pie kā palikām?
Drakons izslējās un atvēzējās ar ķetnu, kamēr bruņinieks veikli atlēca, ieņemot kaujas pozīciju un paceļot zobenu cirtienam. Abi sastinga: spalgi un uzbāzīgi iezvanījās telefons, atskaņojot Vāgnera “Valkīru lidojums”. Drakons grūši nopūtās un izmakanēja no pavēderes tālruni.
- Jā, mīļā! Piedod, ka tā uzreiz neatbildēju, mazliet aizņemts… Jā, ļoti aizņemts! Jā, kā parasti! Jā, kārtējo reizi darbā līdz tumsai. Bērni? Jā, es zinu, ka man ir ģimene un bērni. Kas ar viņiem tāds? Manuprāt bērni kā bērni. Nedomāju vis, ka ko būtu piemirsis. Kāds putnu būrītis? Kāds vēl “no rīta”? Kā es varu atcerēties to, ko neviens man nav teicis? Ko nozīmē, ka es nemaz neinteresējos, kā maniem bērniem skolā iet? Es esmu slikts tēvs? Bet kurš…
Drakons apklusa pusvārdā un samulsis palūkojās uz bruņinieku. Abi saprotoši saskatījās un nopūtās.
- Ja nu kas, es tīri labi māku putnu būrīšus gatavot, - it kā starp citu ieminējās bruņinieks, - kā nekā četri bērni sākumskolā, nācies ik gadu tos zīļu vīriņus, kabaču lokomotīves un visu pārējo… Pats saproti.
- No rīta jābūt gatavam, - drakons bezcerīgi nopūtās. – Domā, var paspēt?
- Mierīgi. Pusstundas darbiņš! – bruņinieks atmeta ar roku. – Žvīks un žvāks. Bet ja tiem strazdiem nepatiks, tās jau viņu problēmas.
- Njā… - drakons domīgi pakasīja ar asti pakausi. – Paklau, man te tās kleitas… nu kādi pāris desmiti atradīsies. Tak gana to princešu bijis, neies jau labu drēbju kārtu ārā mest. Tu tās… nu vari uzmest aci, varbūt kas noder.
- O, vecīt! Tas gan būtu lieliski, - bruņinieks no sirds atplauka smaidā. – Tas mani izglābtu ne nenovēršamas… pats saproti. Bet vispirms tas tavs putnu būris.
- Lieliski! – nopriecājās drakons. – Bet to mūsu divkauju, to kad vēlāk. Ko saki par brīvdienām? Nu kādos sešos no rīta, kamēr visi guļ?
- Un kur tālāk kalnos, - piekrītoši pamāja bruņinieks. – Kur mobilajiem nav zonas.
Tags:

Es gribu, lai lielveikalā ir tāds pakalpojums, kur uz vietas sagriež un nomizo pircēja izvēlētu ķirbi.

Oct. 11th, 2021

šādi ceļojumi man patīk. Pat tad, ja pēc viņiem bankrots gandrīz!

Aizgulējies pirmdienas Haijams

گر من ز می مغانه مستم، غهستم
گر کافرو گبر و بت پرستم هستم
هر طایفه ای بمن گمانی دارد
من زان خودم چنان که هستم هستم

Parindenis:
Ja reiz esmu ugunspielūdzēju vīna reibis - tad esmu!
Ja reiz esmu bezdievis, mags un pagāns - tad esmu!
Katrai ciltij par mani savs spriedums.
Es piederu tikai sev; kāds esmu - tāds esmu!

По улицам шла шумная, пьяная толпа. У некоторых в руках были указки, у некоторых транспортиры и линейки, у других - баскетбольные мячи, рубанки, вольтметры и колбы. Водку они пили из половинки глобуса и приставали к прохожим с требованием дать дневник и сдать деньги на шторы. А что поделаешь… В стране – День Учителя…

Oct. 10th, 2021

Poll #21471 Kas te dirsā notiek?!
Open to: All, results viewable to: All

Ir jēga par sevi atgādināt šeit, ka esmu vēl dzīvs?

View Answers

Jā.
3 (23.1%)

Nē.
1 (7.7%)

Tu vēl esi dzīvs? Esmu izbrīnīts.
2 (15.4%)

Raksti beidzot!
7 (53.8%)

Man vienalga, bet iekomentēt vari.
0 (0.0%)

Pēdējo 24h laikā veikti 14 606 Covid-19 izmeklējumi, reģistrēti 1359 jauni inficēšanās gadījumi, no tiem 1071 nevakcinēts vai vakcinācijas kursu nepabeidzis, 288 vakcinēti...
https://www.spkc.gov.lv/lv/aktualitates-par-covid-19
Gribētos arī redzēt statistiku- ar kādām vakcīnām bija potēti saslimušie.

Ja paskatās pa logu Dienvidu virzienā, tieši virs koku galotnēm var saskatīt kā komēta nāk.

republikāņi un maikls džī skots

My god, autonomas cenas lidostā ir riktīgi cēlušās. Par 3 dienu nomu (kaut kāds mazais VW polo) 2020. gada februārī samaksāju 24 EUR (8 EUR/dienā). Tagad cena par tādu pašu auto ir 18 EUR/dienā.
Iemesli saprotami, bet es biju pieradusi pie cheap AF transporta risinājumiem, kad ierados LV.

Starp citu, dr. martens tomēr ievalkājās diezgan drīz un tagad ir ļoti ērti, lai gan sākumā šķita, ka tie ir no koka, ne ādas.
Šorīt iedomājos iečekot vienu mediamarkt dāvanu karti un - jipījei, tur bija 25 eur!
Gatavojos apciemot radus LV = maciņš nervozi pīpe stūrī :D

Vēl man šodien jāsaņemas iz-marī-kondot drēbju skapi un nomainīt sezonas piedāvājumu no vasaras uz ziemas.

Haijams svētdienas saullēktā

گرد دگری چگونه پرواز کنم
باعشق نوی چگونه آغاز کنم
یکًلحظه سرشک دیده مینگذارد
تا چشم به روی دگری باز کنم

Parindenis:
Kā man aplidot citu,
Vai jaunu mīlu sākt?
Ij vienu mirkli asaras skatienam neļauj
Uz cita(s) seju acis vērst

Oct. 9th, 2021

Neko nerubīju no spēlēm, jautājums - vai es varu nopirkt kādu Nintendo spēli te, Nīderlandē, un manas māsasmeitas Latvijā varēs viņu spēlēt bez jebkādām problēmām?
Tas, ko es domāju - tām spēlēm ir kaut kādas tur lokalizācijas valodu ziņā konkrētiem tirgiem vai nē? Vai dajebkas cits tāds, kā dēļ vinas NL pirktu spēli nevarētu lietot LV?

Gadījumā, ja jūs vēl ne reizi neesat bijuši senajā Kartāgā (kas gan joprojām ir labojams), sniegšu nelielu ieskatu. Kartāga )

14:45 perkons: man šodien vispār šādas idejas ģenerējas, ka prieks. Piemēram, izdomāju, kā cīnīties ar pārapdzīvotību Indijā un klimata uzlabojumiem
14:46 perkons: katram mužikam būtu jāiestāda koks, jānosit čuska un tikai tad jāstāda "dēls", tieši šādā secībā
14:46 perkons: savādāk vispār pie kniebiena nedrīkst tikt
14:48 Shulcs: Nez, man liekas, ka tu tur izjauktu visu dabisko balansu ar to, ka tupa beigtos savvaļā čūskas. Nu unless vēl šito ideju monetizēt ar mega čūskaudzētavu, un ka drīkst sist tikai sertificētas
14:48 perkons: nu tur tak viņiem tajos rīsu laukos tā labuma ir ka vai uziet, bet, ja neuziet, tad usjo, tutū
14:49 perkons: ot i dzimstības kontrõle
14:51 Shulcs: Nu un vēl - kādi nahuj rīsu lauki, ja viss ar kokiem aizstādīts :)))
14:56 perkons: bļaķ, tā kā tāds vakarējais, rīsi cik lieli, cik lieli koki, zem kokiem rīsi!
14:56 Shulcs: Vobšem iegāji mežā, a tur viss ar rīsiem aizaudzis. Pat jobanu melleni nevar atrast, kur nu vēl sēni. Vai čūsku :))
14:59 perkons: un pārapdzīvotība atrisināta
15:00 perkons: kurš mežā nomaldās, kurš badā bez mellenes mirst
15:01 Shulcs: Tas jau gan, tas jau gan, rezultāts anyway sasniegts
Tags:

Skola Anglijā aizliedz vecākiem savus bērnus uz skolu vest pidžamās.
Ērsomas pamatskola Anglijā vērsusies pie skolēnu vecākiem ar aicinājumu neierasties skolā pidžamā, jo tas ir nepiedienīgi. Skolas darbinieki pēdējā laikā novērojot aizvien vairāk vecāku, kuri savus bērnus uz skolu ved, tērpušies pidžamās, halātos un čībās.

fizkultūras (jo būsim godīgi, es nenodarbojos ar sportu) inventārs

Cien. Cibas kolēģi,

Iesakiet, lūdzu, no kāda materiāla, kāda zīmola utt. man paskatīties jaciņas skriešanai rudens un Austrijas ziemas apstākļiem. Es domāju visas tās fensī šmensī sviedru padarīšanas. Visu laiku esmu skrējusi iekš parastā, bet varbūt esmu pelnījusi ko tādu, kas labāk manī patur siltumu iekšā vai kā tml.