January 2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Apr. 12th, 2021

Tas nav kas tāds, par ko visi runā, bet vēl pirms dažiem gadiem gaisa telpa zināmā augstumā virs Tokijas piederēja ASV bruņotajiem spēkiem un lidmašīnu lidojumi bija aizliegti.
Kad lidojumu aizliegumu atcēla un gaisa telpu atgrieza Japānai, diezgan drīz virs Tokijas diezgan zemu sāka lidot lidmašīnas, nolaižoties Hanedas lidostā.
Haneda ir viena no pasaules lielākajām lidostām trafika ziņā, tāpēc lidmašīnu ir visai daudz.
Kādu laiku man patika, jo nu, var skatīties uz lidmašīnām, bet tagad apnika, jo troksnis ir briesmīgs.
Komunistiskās partijas populisti ātri to ņēma par ieroci un visu rajonu aplīmēja ar plakātiem, solot atcelt lidojumus virs Tokijas, ja tos ievēlēs valdībā. Tagad tiem plakātiem ir pievienojušies jauni, solot visiem bezmaksas PCR testus un vakcīnas.

vakar bijām pārgājienā gar Loju un man ir liels lepnums un prieks par mazuļiem, kas četrus kilometrus nostaigāja pa kraujām, koksaknēm, dažkārt šļūcot uz dibena, dažkārt lienot zem kokiem. jo mēs nezinājām, ka viena upes puse ir vieglā staigāšana, bet otra - principā, kalnu kaziņu stilā. bet forši. drusku pat adrenalīns man. un kājās beidzot kedas, dārzā jau četras narcises zied, viss ir tikai uz labu.

And now for something completely different...

...mēs pērkam vēl vienu grupu.

Tags:

"galīgi nedomāt līdzi" ir tad, kad tu mēnesi pirms maģistra nodošanas pasūti grāmatu, kas "studijās varētu noderēt", nu jeziņ kurš teica, ka tu turpināsi tur studēt?
(bakalaurā ap šo laiku es biju pārliecināta, ka turpināšu studēt antro)

Vai komercportālu reklāmas būtu uzskatāmas par dienasgrāmatu? Un kāpēc šie ieraksti netiek apzīmēti kā reklāma, ja ir apmaksāti?

Sāksim nedēļu ar pozitīvu atziņu! Nav realizējušās Arta Sveces sākotnējās bažas par portālu, kuru "neviens no malas nepieskata". Kā redzams, "no malas" tomēr pieskata ļoti rūpīgi, varētu pat teikt—skrupulozi, un dažiem tas, šķiet, kļuvis pat par gandrīz pilna laika darbu.

objektīvas realitātes filozofiski nav.
ir tikai dabas morālie kodeksi

Cik daudz no jums, kas domā, ka aborts (vismaz) ir jābūt legāls, arī domā, ka nevajadzētu būt sankcijas* pret cilvēkiem, kas nevēlas potēties ar šīm vakcinēm pret Cvd? 

*Piemēram, kā IR.lv nesen deva kā viens no variantiem aptaujā: Israela variants.

Nebūs diskucijas šeit, jo tēmas ir parāk sāpīgas un Cibniekiem, manuprāt vispār vajadzētu mazliet nomierināties. Tikai tas ir jautājums, ko es varbūt uzdotu, ja man būtu saruna ar kādu labu cilvēku.

lokdauni nogalina (2. raksts sērijā)

Nekas labāk nepierāda, ka cilvēkiem ir neracionālas bailes, un sekojoši, ka šī ir baiļu nevis vīrusa pandēmija, kā jaunā Yougov aptauja.

Pat vakcīnu saņēmušie, kas nozīmē, ka viņu riski tagad ir ļoti zemi, joprojām baidās no inficēšanās.

Varētu argumentēt, ka tie, kas saņem vakcīnas, sākotnēji ir bijuši daudz bailīgāki. Bet ja iedziļinās datos, tad vakcīnas saņemšana īpaši nemaina viņu bailes. 11% pirms vakcinācijas pilnībā nebaidās no kovida, un 13% pēc vakcinācijas. Ja pareizi saprotu, tad vakcinācija rada pilnīgu drošuma sajūtu tikai papildus 2% cilvēku.

par svarīgo

nu un ko tu domā par brīnišķīgi skaisto HM botānisko kolekciju ar dokumentāli uzzīmētām puķītēm?

es gribu, man patīk, bet laikam neko vairāk par auduma cepuri un lakatiņu nedabūšu, jo nu jo. tas, kas drusku garāks un toč nosedz pakaļu tā, ka nav bail nošķaudīties, ir ar kaut kādām jocīgām mugurām (pilkām) vai vispār kaut kas baigi jocīgs un aizdomīgs, jo krūšturim vieta nav paredzēta un pirkt kleitu lai pēc tam pārtaisītu muguru... nu pārāk sarežģīti tomēr
un nu jā. vismaz džinsu jaku beidzot varbūt mierīgi varētu ieiet veikalā un nopirkt, tikai man laikam rumpis ir garš, mūždien liekas, ka komfortam pietrūkst pāris centimetru garumā.
bet kad vēl tas būs, ja man vairāk par iepirkšanos riebjas tikai iepirkšanās kopā ar drūzmēšanos. diez vai visi plikie jau būs paspējuši apģērbties

fucking hell? kas šī ir par pirmdienu? visiem visiem visiem kaut ko vajag. tā nekad nenotiek, parasti tas ir otrdienās un ceturtdienās. no rīta vēl nodomāju, ka varētu aizbraukt uz jūru vai tamlīdzīgi. izskatās, ka labi ja vispār tikšu ārā. nu kas tas ir :(

Poll #21436 Farizeji
Open to: All, results viewable to: All

Vai tu ikdienā lieto vārdu farizejs, lai apzīmētu cilvēku liekulību?

View Answers


2 (16.7%)


9 (75.0%)

tikai kad runāju par kristiešiem
1 (8.3%)

Man reizēm nav saprotams, kāpēc daudzi cibiņi tik ļoti pārdzīvo par savu komentāru tīrību. Viena lieta ir par kārtību savā cibā (bet arī tas var būt pārspīlēti), bet cik saprotu strīdā ar krišjāni tas bija arī par to, ka viņš var iekomentēt arī kaut kur citur zem viņu komentāra, un tas ir kaut kas briesmīgs.

Bet dažreiz lietas vislabāk izskaidro komiķi:

putni

Wīīī! Mūsu pagalma Sarkanrīklīte ir atgriezusies! Nē nu labi, gan jau ka tās aizaizpērnās mazmeita vai mazmazmeita, jo nu mazputniņu dzīves ilgums un tā... Šī tāda šmauga, bet ko var gribēt pēc tik gara ceļa.
Visnotaļ atvainojos, ka "es te ar saviem putniem!", bet man tāds prieks viņus ieraugot. Ir vērts turpināt uzturēt bardaku un dzīvotnes. Citādi, iedomājies, lido tāds maziņš tūkstošiem kilometru, atlido un... pļurkts! Māju nav.

Kādi na*j dziesmusvētki?!

Savakcinējām 7% cilvēku, nu jau var sākt plānot svētkus.
Es saprotu, ka gan jau viņi tur skrien kā vāveres ritenī, bet kā parādīt, kā tas viss izskatās no mūsu skatu punkta?

Kaut kāda dīvaina Monty Python sērija gada garumā.

Gribu nobanot Cibu no interneta, jo tā man uzmācas ar savu uzbāzīgo klātbūtni. Pasludinu, ka tās ir manas cilvēktiesības, jo es ar tām identificējos.

Apr. 11th, 2021

Ja jūs zinātu kā mani tracina/kaitina mājsaimniecības detaļas - putekļu slaucīšana, logu mazgāšana, etc. Ek, ka manā vietā kāds to visu paveiktu. Jā, jā- bet tas maksā.

Eu, kas ar snorki?

(Un kāpēc es pēkšņi aizmirsu, kā ielinkot?)

izskatās, ka man no cilvēka, kas piknikos brauc ar galdautu, jākļūst par cilvēku, kas piknikos brauc ar diviem. nu, un milzīgu pītu grozu (plānotais šī mēneša pirkums, redzēsim, kā man ies pie zobārsta /cries in spanish/), auduma maisiņu netīrajiem plastmasas šķīvjiem (jāsašuj) un skaistajiem biezās plastmasas šķīvjiem un glāzēm no rimi vai tml (jāiet skatīties vai tur vēl tādi ir, bet tur visi bija ar baisi smukām puķītēm un tad savvaļa nāks vēl diktāk nekā tikai uz ņammu)

Brūveru staļļa pārbūve ir noslēgusies (tagad oficiāli saucas par klēti). jūs tikai paskatieties, kas par daili! (un hotai bildes, protams, arī!)
es tik ļoti ceru, ka pandēmija pierims vai izbeigsies, lai viņi varētu palaist tur vismaz pāris pasākumus!

https://www.facebook.com/kristine.radovica/posts/10225884817607461?notif_id=1618166733402134¬if_t=feedback_reaction_generic&ref=notif