October 2016

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Nov. 13th, 2018

when there's nothing left to burn you have to set yourself on fire

And Now for Something Completely Different

tās ir pretrunīgas sajūtas, nogaršot debešķīgu kūku un saprast, ka pašai nez vai jebkad izdotos ko tik labu radīt.

Nov. 12th, 2018

11. nov. atskaite

vakar, ar visiem turp-šurp rīga-liepāja, vienā brīdī tapa skaidrs, ka uz lāpu gājienu rīgā vairs nepaspēsim, lai gan doma bija.
kad jau, tad jau, jāatrod, kur uzēst.
un uzēst mēs kāreizi atradām vietā, no kuras pa logu varēja vērot ekvivalento gājienu Liepājā. izvēlējāmies iziet ārā un pasekot līdzi, tā vietā, lai skatītos kā tv.
svecītes pie (Rīgas) pils nolikām ar`

How to sharpen a chainsaw chain

Nezinu, nav ko te vairs rakstīt.

Regulāri apmeklēju psihoterapeitu, vizītē pasaku to, ko parasti rakstīju te. Un vēl vairāk. Dzert alkoholus neesmu atmetis, Jēzu/Budu/Sātanu/etc. neesmu atradis, nekas tāds. Vienīgi arvien vairāk riebjas tā saucamie "agnōstiķi", kam nau iekšā atzīt kaut ko interesanti radikālu.

Nesen, septembrī, sazāģēju kāju ar fleksi (metāla griežamā ripa, nejauši, stipri). Aizveda ar ātro palīdzību, atsāpinošie, sašuva (3 šuves), izrakstīja antibiotikas, pakliboju, sadzija. Iegriezums kājā bija centimetru vai divus dziļš, tā man bija iespēja pavērot manu iekšieni. Pirms tam nebija gadījies. A iekšā gaļa. Āda, tauki, muskuļa šķiedrainais apvalks (kur bija apstājies griežamais disks), muskulis. Asinis. Sāpes. Paveicās :-)

Iegādājos motorzāģi, Husquarna 135 14 collas, zāģē kokus ļoti labi. Mācos asināt ķēdi. How to sharpen a chainsaw chain - YouTube.

Pasūtināju Vouvō XC70 pilnpiedziņas salabošanu, tagad pie vajadzības ieslēdzas visi 4 riteņi, ir zaibis! Pilnpiedziņa FTW! Pagājušonedēļ uzliku arī ziemas (nūū ŌŌk, M+S) riepas, tā ka pirmā sniedziņa uzkrišanas eksaitments arī nebūs šogad, vienk. bōring auto ir/būs piemērots laikapstākļiem uiviss. Nu apmēram kā tai pārpašapzinīgajai savu dzīvi pārāk kaitinoši veiksmīgi kontrolējošajai čimerai ([info]chimera).

Notestēju nesen vienu pavecu (200x gada) BMW 318 diesel universāli (melnu), vienu nedēļu. Labs auto, tagad saprotu, kāpēc cilvēkiem tās markas autō patīk. Salōnā nekas nečīkst negrab, forši. Agresīvas braukšanas tendences neradās. Un jā, automāts! Secinājums viens: manuālās kārbas vairs nau vajadzīgas. Tikai "tomāts". Nu tā manuālā štepselēšanās jau tāpat automātiski notiek, bet nu ja to dara pats autō, ir 10x labāk. Lai tehnika domā par parnesmumiem un sajūgiem, I'm too old bored lazy for that bōring gear shifting shit.

End of transmission. 18 38.

pozitīva skepse

pirms kādiem gadiem astoņiem man pajautāja, vai neesmu domājis par pašnāvību.

atbildēju, ka vēl neesmu pietiekami daudz uzzinājis un redzējis, un sapratis, lai par to domātu.

tā ir pozitīva skepse.

Mācību motivāciju nepalielina fakts, ka vispār neatverot mācību materiālus un nemācoties, varu labi uzrakstīt samērā apjomīgu un nebūt ne vienkāršu ieskaiti.

Šodien biju taisīt pirmo kombinēto hepatīta a un b poti. Izrādās, tā ir visai nikna. Vairākas h reiba galva, bija nespēks un nelabums. Izpausmes varot saglabāties vairākas dienas, plus vēl varot sāpēt sapotētā roka.

Wat dafuq.

Metro stacijā pamanīju jaunas vegānreklāmas. See the individual? Way to go anthrophomorphizing fish. Fast forward a few years, un es sagaidu plakātus, kur policija aicina ziņot par biedriem, kas fiziski vai verbāli have offended non-human individuals.

Liepājā nebiju bijusi gadiem.
pēdējās nedēļas laikā 2x
ciemoties.
turienes reģinoālā slimnīca ir burvīga ēka, cik nu burvīga var šķist slimnīca kā tāda. un vieta laba. pareiza. tikai tālu no Rīgas.

Ok, I'm sick

Pirmo reizi preorderēju vinilu, kas iznāks februārī, un būs grupas debijas albums. Tā ir diezan nopietna pārliecība, ka tas būs kaut kas labs. Iespējams es pat būšu par vecu šādai mūzikai, kad grupa kļūs patiešām ievērojama, no otras puses kāds vienmēr var nomirt, un viss būs slikti.
Tags:

Self Esteem

https://youtu.be/Abrn8aVQ76Q

That's okay ’cause I've got no self-esteem.
Tags:

Tas mans pārjūtīgums. Uzradās dejās viena beibe bez robežām, kas aizņem ļoti daudz telpas. Droši vien ir priekšniece vai galvenā grāmatvede. Nu tā, ka viņas enerğija pat no metra attāluma spiež un smacē nost. Un vēlāk ğērbtuvē..novelk krūšturi, pavēršas pret mani un uzdod jautājumu...ev..nu man tavi pupi tiešām neinteresē... skolā bij pilns ar tādām klases biedrenēm durām. Un te manā teritorijā arī būs? Gan jau ilgi neizturēs un atkritīs, ceru. Savāciet savas auras, cilvēki, jūs neesiet vieni uz 15 kvadrātmetriem.

mēs knapi knapi, teju tikko, esam sākuši saprast kaut ko par cilvēku, un viņš jau atkal slīd ārā no rokām.
No visām bažām, kas izskanējušas AI sakarā, tieši šīm es visdrīzāk pievienojos – ka pirms vēl esam paguvuši padzīvot kā cilvēki ar adekvātu sevis izpratni (ne kā dzīvnieki un ne kā dieva radības, un ne kā bioloģiski mehānismi, bet kā cilvēki), jau drīz varam šo iespēju pazaudēt ar nākamo neatceļamo augmented intelligence vilni. (Paturot prātā, ka varbūt tas arī ir cilvēks – ar rīku rokās. Ar akmeni, ar kaltu, ar zīmuli, ar smārtfonu. Un nekas cits viņš nav. Lai gan līdz galam es tam neticu – kur pazūd mīļotais, kura katru mazāko uzacu, nāšu, lūpu kaktiņu mikrokustību tu vēl tikko prati nolasīt un tulkot, un jebkura cita, ar kuru nākas rēķināties – kur viņi pazūd, kad ieskatās savos telefonos? Kur viņi pazūd, kad ieskatās plānotājā? "Savās dzīvēs" pazūd?)
Un tad tie politiskie vegāni un vides aktīvisti: "sliekas un sūnas dzīvotu daudz labāk, ja uz pasaules nebūtu cilvēku." Nemaz nerunājot par to jūsu otro atnākšanu. Kādu dirsā vēl otro. Jūs pat pirmo vēl neesat atnākuši.

Bet Ķīlē laipni bija, ai kur laipni. Vai kā atri savienoja, vai kur uzreiz uz tiesu pārslēdza, vai kur medaina balstiņa. Nevis kā Kreis Segeberg, viens vecis nomurkšķ, ka esmu ne tur piezvanijusi, varot jau savienot ar citu veci, bet citreiz nesavienojoties, jo viss vecs un sapujis. Tad, kad savienoja, tad datorsistēma otrajam bija uzkārusies, nu gaidījām, tad vismaz uzzināju nojumes platumu un augstumu, kādai nevajag būvatļaujas un pat paragrāfus pierakstiju, kur jāmeklē, ja piemirstas.

Please rate the uselessness of this article

Svētdienas rīts. Dobele. Sapnis pirms pamošanās. Redzu zārku, kurā guļu es. Un pārliecība, ka vecā es ir mirusi, un tas ir noticis tik dīvaini, ka izpaudies arī fiziskajā līmenī, un tagad man ir jāizdomā, ko ar to zārku darīt. Apglabāt neļauj, jo es taču esmu dzīva. To, ka tā ir mirusī vecā es, tam neviens netic. Nu vispār traki, sapnis paiet visādos variantos un uztraukumos, ko ar zārku un manu veco es darīt :)
Tags:

kā tas tur saucās,... valpurģu.. nē,,...garu.. nē, ..
ā ! veļu laiks!
veļu laiks ļoti piemērots, lai skatītos sapņus naktīs un seriālus vakaros (jo dienu nav).
man patīk detektīvi, un ja vēl ar humoru viss ok - perfekti!
ja jums līdzīgi -
iesaku Jonathan Creek

manaa kursaa viss ir otraadi: cool kids nelieto alkoholu un interveejas googlee, bet neveiksminieki dzer un meegjina tikt cauri ar "nokaartots".
Tags:

morāle ir tikai laika jautājums 2

Atbilstoši Biedrību un nodibinājumu likuma 17.panta piektās daļas 1.punktam, Reģistra valsts notārs lēmumu par atteikumu izdarīt ierakstu pieņem, ja statūtos noteiktais mērķis ir pretrunā ar Satversmi, likumiem vai Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem. Minētais likums nedeleģē Reģistra valsts notāram pilnvaras izvērtēt Biedrības mērķu atbilstību sabiedrībā vispārpieņemtajām morāles normām un uzvedības principiem. Līdz ar to Apstrīdētais lēmums, kas balstīts uz sekojošiem principiem ir prettiesisks. Tāpat Iesniegumā norādīts, ka jēdziens “sabiedrībā vispārpieņemtās morāles normas un uzvedības principi” pēc savas būtības ir sarežģīts, tādējādi nav tik vienkārši izvērtēt vai Biedrības priekšlikums (mērķis) tam atbilst vai nē. Reģistra valsts notārs karogu dedzināšanu un marihuānas lietošanu var uzskatīt par neatbilstošu iepriekš minētajām normām un principiem, bet tas ir tikai vienas personas subjektīvais viedoklis.

uzvārds

vai pēc laulības reģistrācijas ārzemēs sievietei ir iespējams pasē jauno uzvārdu ierakstīt vīriešu dzimtē - jo tāds ir piereģistrēts ārzemēs?

un bonus jautājums - vai argumentācijai par labu šādam solim var izmantot zuargusa keisu?

vairāk (saules) demokrātijas

Why is a large number of parties bad for democracy? Except for inconveniences in parliamentary circumstances?

Shouldn’t the representation of societal streams and needs be treated as an institution a step or two higher in the hierarchy of democratic institutions above the parliament which is a derivative of representation?

Shouldn’t parliamentary democracy be adjusted to representation, reformed to better serve it, rather than the other way around?

Shouldn’t we work toward elimination of non-representation when large groups of society remain unrepresented in parliament?

https://www.facebook.com/alehins/posts/1964125940320285