October 2016

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Aug. 21st, 2018

Stokholma

Stokholma, tikpat gari un pārāk detalizēti )

dāmas un kungi, rudens gaudiņa vasariņā-atā sezonu cibā pasludinu par oficiāli atklātu, hiphip urā!

Atpakaļceļā.

Pavadīju Adu uz mikriņu un izgājām caur kaku laukumu, kurš būtībā ir izbijis stadions un kamēr cits suns iet pa apli blakus saimniekam, manējais ganās laukuma vidū kā kaza.
Tags:

Dzirdēju, ka Īlenam Maskam drēbju skapī dzīvo 6 metrus garš albīna krāsas pitons.

I refuse to resist

augusts

vakar bija tas gods noskatīties Dērķikā izrādes "Latvijas plānošanas institūts" ģenerāli. es nevaru teikt, ka tā izrāde atstāja manī kādas pēdas, izmaiņas vai radīja pārdomas, es pat baigi vairs neatceros, ko tur runāja. it kā samērā bezjēdzīgi, bet forša scenogrāfija un es kaut kā jutos ļoti labi un krāsaini pavadījusi laiku.
Tags:

Katrs gadījums tiek izvērtēts

"Attiecībā par atgriezenisko saiti ar aplikācijas palīdzību par satiksmes organizācijas problēmām uz valsts autoceļiem, informējam, ka LVC ieskatā šādas atgriezeniskās saites veidošana ir nelietderīga, jo katrs gadījums jau šobrīd tiek izvērtēts, un darbi notiek Ministru kabineta 2010. gada 9. marta noteikumu Nr.224 “Noteikumi par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli” noteiktajā kārtībā un laikā. Šādas aplikācijas izveide radītu papildus administratīvo slogu un izmaksas."

Someone clever once said women were not allowed POCKETS

https://pudding.cool/2018/08/pockets/

Kinogamma (Siegfried, 2008)
Tags:

Alone and musky
Tags:

In reverse we die
Tags:

Could I get some of the thyme that you borrowed?
Tags:

Ignorance was a sin and it should be
Tags:

Sēžu arkādijā uz soliņa un gandrīz raudu. Spēka aiziet līdz mājām nav nemaz. Bet gan jau es saņemšos. Ir rudens, man nevajadzētu te palikt.

There is a legless lizard, guarding the core of the Earth, they just found the lost banners

Pirmā gulbjbarošana no rokas

Šodien pirmo reizi mūžā devu gulbjiem maizi ēst tā, ka tie maizes gabaliņus izņēma ar saviem knābjiem man no pirkstiem. Sākumā bija drusku bail.

atkal par to pašu fallautu

jo vairāk es domāju par to ko vajag nākamajā FO5 jo vairāk esmu pārliecināts, ka bethesdai ir jāiet witchera3/asscreed origins ceļš. kur karte katra lokācija ir pārdomāta, nevis vienkārši sabūvēt objektus un thats it.

plus beidzot atbrīvoties no autolevela. ja francūži var, tad arī amīši var. tas vienkārši ir lazy design, ja ir autoleveloti pretinieki spēlē.
Tags:

Protams, nepaspēju, kur bija jāpaspēj, jo pēkšņi beidzās visi spēki. Aiziet mājās, saritināties vannā ar skuju smaržu un viss.

Pastāsti dievam, ka Tev iet labi. Viņš noteikti mēğinās ko izlabot.

Pieprasīt uzmanību, dalīšanos, ieinteresētību

https://www.chronicle.com/article/The-Unsexy-Truth-About-the/244314