January 2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Oct. 23rd, 2019

Plūškoks tātad.
Pliederis mīļais.

Ko jūs par to zināt? Kā lietojat uzturā, ja lietojat? Kāpēc? Varbūt pat mīļotās receptes? Vai veikalos/tirdziņos nopērkamie produkti? Varbūt kādi citi stāsti iz dzimtas atmiņu apcirkņiem? Nu tur, pie pirts vai klēts stādīja, lai peles un žurkas nenāk.

Jau iepriekš miljonskārtīgi pateicos, ja gribēsiet padalīties ar savu pieredzi.

protams, neviens cits jau man to manu brīvību nevar iedot un neiedos

Do mažors asociējas ar kaut ko primitīvu, bērnu pirmie, nevarīgie soļi mūzikā un tamlīdzīgi, līdz ar to komponisti parasti tomēr no do mažora vairās. Bet šajās pāris dienās iezīmējās divi interesanti do mažori.

Pirmais: armēņu avangarda komponista Aveta Terterjana 4. simfonija, kurā, kulminācijas brīdī no pamatīga, intensīva stīgu klāstera, caur diminuendo, izkristalizējas ļoti skaists do mažors plašā salikumā, kuru spēlē tikai pirmās pultis.

Otrais: Šostakoviča sonāte altam un klavierēm, pēdējais viņa skaņdarbs, 3. daļa, kurā ir alūzija par Mēnesnīcas sonāti, kā arī citāti no visām paša DSCH simfonijām (izņemot 11.), kurā beigās fa# tomēr atrisinās uz sol un paliek tīrs do mažors tercas melodiskajā stāvoklī – pēdējās Šostakoviča notis.

pāris raksti )

Croissant Wanted

Pēkšņi no visiem lielveikaliem (Max, Rimi, Elvi, Mego) pazuduši kruasāni vulgaris, vai esat pamanījuši? Tā vien šķiet, ka visām ķēdēm ir viens piegādātājs. Protams, ka preču izlicējas tikai rausta plecus, viena vien izteicās, ka piegādātājs varētu būt "Latvijas Maiznieks" (tiešām kaut ko vēl neražo Lietuvā?)

Vai kādam ir kāds info?

daži cilvēki jau dzīves sākumā saprot, ka svarīgāk ir saprasties, nevis pierādīt, ka viņiem ir taisnība, bet dažiem vispirms ir jākļūst veciem un vientuļiem.

Gadsimti skrien kā stirnas

Kamēr es te sēžu (sensorās deprivācijas) tankā, tikmēr Amons Tobins, izrādās, kļuvis par baigo liriķi. Būs vai bijis Francijā, hehe.
https://www.youtube.com/watch?v=Q3b0z9-SORQ
Tags:

atkal baseinā jutos kā neglitākā un straujāk novecojošākā sevis versija. nez, viņiem varbūt tie spoguļi speciāli tādi uztaisīti, lai visi drumām sejām mestos ūdenī? varbūt pieradīts, ka smaidot aizrijas?

bet tā sajūta, ka beigās palieku viena no diviem/trijiem pa visu lielo baseinu, ir brīnišķīga. tas ir gandrīz kā iepeldēt klusā upē.

izrādās, batātes garšo pēc burkāniem, tikai maksā, cik, reizes astoņas dārgāk?

Naktī sapņoju, ka es kaut ko daru kopā ar savu ģimeni, bet tajā pašā laikā pamanu, ka jau ir deviņi no rīta - attiecīgi - es drausmīgi kavēju darbu, uz kuru no mājām man ir jāiziet jau divdesmit pāri sešiem. Bet es nespēju pateikt nē savai ģimenei, tāpēc palieku ar viņiem. Bet īsti nezinu, kā es to visu paskaidrošu darbā. Biju patiešām priecīga, no rīta pamostoties un konstatējot, ka neko es neesmu nokavējusi.
Tags:

Nu, neiet.

Un kur esmu pamanījies karmu sapist, a?

Noteikti neesmu nekāda dieva dāvana, bet arī neatceros, ka nabagus pie baznīcas būt klapējis.
Tikvien kā 1 grūtnieci spārdījis, bet to jau mēs visi. XD

Mierina, ka ciešanas tīrot to sasodīto karmu. Tāka gan jau tuvākajā piecgadē kļūs labāk. Vai arī nē. Jo vai tad es noturēšos būt tāds labiņš, labiņš? Jāatzīst, ka alko abstinence palīdz netaisīt sūdus, bet eh. Karstās slāvu asinis mēdz taisīt pigorus.
Jāmainās, jāmeditē. Jāpiepūlās. Aaaaaaaaaa!!1

upd. nu toč neiet. paskatījos, ka asfalts sauss, izdomāju ar dēli pavizināties. apkritos uz līdzenas vietas, kkā par daudz atslābinājos. sveika asfaltslimība, sen nebiji bijusi.

Lauku un virpas darbu sakarā šonakt izveidoju divas mapītes, kuru nosaukumos ietilpst ciparvirtne 2020. Atcerējos mūs pirmajās klasītēs ar kollēgām konspirolōģiski spriedelējām, kā izmainīsies pasaule, kad gadskaitļus sāksim rakstīt ar 198… y2k mēs neapcerējām, jo tik ilgi jau neviens nedzīvo.

2525

šonakt sašāvu zirgu. nejauši. ar pistoli.
no pārdzīvojuma pamodos.
Tags:

Stand up

"Faster" is about the fact that you have to stay in conflict to get what you want as an individual in life.

When you're working with a company or in a relationship, when you're working with other people, you've got to set some boundaries for yourself which you won't cross because ethically it's not okay to go over that boundary for yourself.

Because that's what you stand for, that's who you are, those are your values.


That's what the song is about: you can't live with lies. You just have to be who you are and what you stand for.

And sometimes you're frustrated about it and you just want to fast forward away from the problem, but you also have to deal with the thing that's happening at that time in your life.

https://www.youtube.com/watch?v=iQVei5C2N4E

oktobris

šorīt pamodos Liepājā, pabiju Saldū, Rīgā, Salaspilī, aizmigšu Smiltenē.

Nedēļas laikā bijām ar bērnu izrādi Tukumā un ar VV Kuldīgā un Liepājā. Vēl priekšā Latgales braucieni novembrī.
Baigā tabora sajūta un kopumā diezgan nogurdinoši, bet dzīvi ļoti atvieglo tas, ka visa komanda nenormāli forša.
Visu laiku ir pleca un aizmugures sajūta.
Tags:

Milestones

Šovakar beidzot iesāku krāsojamo anatomijas grāmatu. Pirms tam pāris mēnešus mudīju vienu vienkāršu anatomijas/fizioloģijas grāmatu - gan patrāpījās ceļā brīvdienas lv, gan fokus kādu brīdi bij uz privātstundām, bet galvenokārt vilku tik ilgi, jo aptuveni vidū sapratu, ka man viņa neizsakāmi riebj, jo trūka vajadzīgu detaļu, daudz kas bija izskaidrots virspusēji, tikai pieminot, tā ka pazūd jēga un nevar salikt kopā ar kopējo bildi, vai arī rakstītais bija murgains un bez jēgas. Sākumā vēl skatījos papildus materiālos, lai saprastu/apgūtu izlaisto/nesaprotamo, bet tad sapratu, ka tai grāmatai neuzticos un pēdējās nedēļas, divu laikā izskrēju atlikušajam cauri, lai vnk var sākt normālāku grāmatu.

2001: A Space Odyssey (1968) (Remastered)
Tags:

The Laundromat (2019)
Tags:

Oct. 22nd, 2019

un vēl man šodien nr.1 uzticēja griezt matus. kā par brīnumu, visi saticīgi salīda vannā, visi saticīgi izmazgāja matus. rīt redzēs kā isskatās, jo vienā mirklī man teica 'mamma, man apnika, pietiek! un mierā jau arī nestāvēja, bet nu vismaz priekšējiem vajadzētu būt o.k. brillēs nelīdīs

mums te laikam aug juristi. vai es nezinu kam vēl vajag ievērot visu pēc burta, ne pēc būtības. pie galda bez biksītēm nedrīkst. tādus brēcina un nebaro. tad nu vīkendā nr.2 appisa sistēmu. pie galda. pliku pakaļu. slapjām biksītēm blakus šķīvim. kad es saku, ka šitā nevarēs, bez biksītēm pie galda neapkalpo, man saka, man ir biksītes. kur? es prasu. šite, cilvēks priecīgs pakustina slapjo čupu un saka 'šite'
uz b/d mantas līdzi ņemt drīkst tikai pirmdienās. jauni noteikumi. mīkstās mantas drīkst tikai gultās. tad nu cilvēks katru rītu apņēmīgi stiepj kaut ko līdzi lai ieliktu gultā. un es to personu pazīstu, viņai patīk lielīties? izrādīties? precīzākais apzīmējums ir gloating. злорадствовать. es pat nezinu, ir jābūt kādam latviešu vārdam, jāapalasa pasakas. nu tādam, kur cilvēks priecājas par to kā viņam ir bet tev nav, tu jau apēdi savu beizpiena sieriņu un tad nu to izrāda nabaga nepacietīgajiem un ar lielu smeķi apēd divas stundas (2 fakin stundas!!!1) vēlāk. krāšņu fanfāru pavadībā
Tags: