January 2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Jan. 17th, 2022

ideāla blue monday

nc

Nakts citāts?

Rēķinu cik cilvēkiem ir/nav sekss:
- 60/100 bērni līdz 16 un pieaugušie pēc 40 (1x sezonā neskaitās);
- 20/100 no kopējā skaita ir aptaukojušies vai alkoholiķi, paliek 30%;
- 5/100 smagi invalīdi + 20/100 NEET's vai vientuļnieki, paliek 15%.

Droši vien jāskaita smalkāk, bet pieņemu, ka intīmās attiecības ir aktuālas ~10-15% no sabiedrības. Ar ierobežojumiem varētu būt vēl mazāk, jo cilvēki izolējas, apresnē un nodzeras.

when we leave something that is no longer loving we shed no tear and we walk without a fear for there is nothing to lose and all the freedom and love to gain in this infinite universe where nothing ever is destroyed, only transformed. u are safe and loved and wise.

diplomātisku saunu ceļā krīzes tika pārvarēta

Ciparpretnis d'une femme lēnai rīta vingrošanai

Jana Woodstock - Snake Time
Fraternitē Debilitē Levitē!

$𝖌𝖆𝖓𝖌

Egijs

Kāds bija tas teiciens... vēlāk atcerēšos. Vienvārdsakot, doma ir par dubultstandartiem. Egijs Circenis pats ir piedalījies vismaz vienā [info]sametis666 live ierakstu sesijā ar Mincīti (es gan tobrīd biju aizņemts ar kaut ko citu) vecajā klētī, kur notika pirmais ZYKLON MANNAZ mikrofestivāls un abi ierakstīja 3 gabalus, no kuriem viens bija 665+1, kurā Egijs dauzīja kaut kādu vecu pannu. Tagad, protams, viņš visu šito noliek, bauri lohi etc. jūs jau lasāt, ja vsp lasāt (latento pukstu lenti)

Otrs piemērs > vienīgā Hipnopitona uzstāšanās kā trio (ar 2 ģitārām + 2 synth = 4 kombīšiem) Aleponijā (otrais dzīvais koncerts Aleponijā vispār). Beigās, kad pārtrūkst tā trokšņa siena (es izrauju štepseli, tāds koncepts), atskan pašķidri aplausi, es pasaku Paldies un divas meitenes viena pēc otras iesaucas HIP-NO-PI-TONS! Pirmā ir Vendija, bet otrs ir Egijs. Tagad es pat nezinu, kuru no mums trim viņa ienīst vairāk

Kosmolose, pārstāj sevi pazemot un taisi labāk Tiktokus, k? Tā it kā neviens nesaprastu, par ko tu esi uzēdusies mums un visai pārējai pasaulei. [info]axels noformulēja to vislabāk: tu tikai vēlies būt mīlēta. Bet par ko? Kur ir tavs PVN, izņemot to, ka klausies tādu pašu mūziku, pīpē zāli un tavam tēvam ir divas laivas Pērses krastā, ar ko izvizināt ciemiņus? Tas viss ir feini, bet nevienu neinteresē, ja regulāri izdomā kādu drāmu, par ko apvainoties. Pis ka tevi beigts zirgts, kā Slampē saka (diršu, nekur tā nesaka)p.s. HP koncepts līdz šim, izņemot to vienu reunion konci Aleponijā (to vasaru pirms tam nistagma vietā ģitāru manai analogajai ērģelei piespēlēja po) vienmēr ir bijis tāds, ka tas ir duets, so obvs es nezinu, par ko tā resnā tur augšā runā

Bet brīvdienās es savukārt redzēju tādu sapni - izrādījās, ka brāļi ir pieteikuši mani Šlāgeraptaujā ar kaut kādu jestru dziesmu, kuru es knapi biju dzirdējusi. Un tad aizbraucu uz laukiem - un tur pēkšņi ir uzreiz jāiet uz skatuves un jāuzstājas (pēkšņas uzstāšanās ir viena no manām regulārākajām murgu tēmām). Un tur ir uzlikti mikrofoni - nevis īsti, bet no koka - tādi taisnstūrveida nolakoti koka gabali. Un mums sazin kāpēc vēl kā piedziedātājs ir pievienojies Zigfrīds Muktupāvels. Un tā nu mēs ritmiski lēkājam pa to skatuvi - un dziedam dziesmu ar šādu tekstu -
Jā, jā, jā, mums nav vairāk desmit, (šajā brīdī mēs ritmiski lecam uz vienu pusi),
jā, jā, jā, arī divdesmit (un te atpakaļ).
Jā, jā, jā, te nu kopā esam (atkal lecam uz pirmo pusi)
jā, jā, jā, līdz būs sešdesmit (un atkal atpakaļ).

Laikam šādi manas smadzenes pārstrādāja informāciju, ka man Feisbukā viens vietējais pasākumu organizators - ļoti foršs cilvēks - mani - kā dziesmu autori - uzaicināja piedalīties kaut kādā vietējo rajona dziesmu autoru saietā šogad maijā. Es, protams, piekritu.
Tags:

COF Rīgā 2017

Labrīt! Kas der man, tas varbūt neder visiem, bet ir likums tā vai citādi, tāpēc jāpaduksē sevi vēl, jo šī laikā studēju bakuluārā un cibā sevišķi nezīmējos. Es runāju par lomu Artūra Bērziņa britu vampīrmetālistu Cradle of Filth videoklipā, uz kuru AB uzaicināja mani bez pieteikšanās (no filmēšanās līķu kaudzē, par laimi, izdevās izvairīties, atšķirībā no nabaga Oceanpath Artūra). Esmu viens no tiem trim čuvaxiem, kas skumst par kritušo Zāli (tur ir reāls sižets, ne vien estētika: Zāle ir kritis kaut kādā abstraktā karadarbībā, un šī līgava vai laulene sēro tik ļoti, ka pievēršas nekromantikai, kā rezultātā pati laikam pārceļas uz mirušo pasauli; vnvsk Orfeja un Eiridīkes tēma, tikai dzimumi samainīti vietām), atpazīt nav sevišķi viegli, jo Viktorija man ir uztaisījusi kaut kādu postpank sasuku un galvā ir cilindrs; principā esmu kadrā tikai divās epizodēs: no 1:01, kur to nevar redzēt, bet īstenībā ar vienu roku palīdzu līgavai turēt Kaspara galvu, jo tajā nedabiskajā pozā bija jāsastingst salīdzinoši ilgi un viena viņa uzreiz piekusa (tas tāds kuriozs, KZ bruņas arī tur kaut kā vnk uzstutētas bija un knapi turējās pie līķa), un vēl vienā uz beigām, kur ar laulenes draudzeni turam ragus; principā var teikt, ka galvenais, ar ko mans tēls šajā klipā nodarbojas, ir turēšana, nejaukt ar turdēšanu. Ture. Like & share svp

Heartbreak & Seance

Jūzerim #zivs bija pārdoma par to, ka dzīve bez mīlestības esot kā "kluss lāsts". Tā var likties, un man patīk šī mikropoēzija viņa redzējumā. Bet nevaru piekrist atziņai pašai par sevi.
Mīlestība ir reta kaprīze, tāpat kā hruščovenes dzīvoklītī ieviest klavesīnu. Smuki skan, bet praktiskas jēgas nekādas.

negaidīti iemīlēta popdziesma

pacelsim glāzi vai divas par visu, ko tevis dēļ pazaudēju

diskover vīklīpar blaknēm.

nu jau būs pagājušas 11 dienas kopš būšu pasargāta uz 80% 3 mēnešus, tā saka. Pirms 11 dienām saņemot būsterīti jutos daudz labāk, nekā saņemot 2 vakcīnu, jo bija tikai neliela t (līdz 37,2) un maza eiforija, un naktī pamodos no bailēm, ka nomiršu, jo vilka labo roku (pote bija kreisajā) un krampjiem zeltnesī. Izdomāju, ka tā vnk ir kaut kāda panikas lēkme un mēģināju "nomirt miegā".
kursa biedrenei ir mazliet smagāk, bet viņai arī pēc otrās bija smagāk, tāpēc mani pārsteidza viņas izvēle pēc moderanas, jo es no tās atteicos, lai arī 5 min laikā 3x vēlējās pierunāt.
esmu no tiem cilvēkiem, kuri uzskata, ka, ja ir blaknes no vakcīnas, tad slimība būtu vnk pisdets.

bet es te ienācu ierakstīt par blaknēm par kurām nerunā. (1 blakne no vakcīnas vai ir pielīdzināma 100 blaknēm (sekām) no slimības?)

ļoti ilgu laiku esmu praktizējusi antidepresantu lietošanu. nu jau ir pienācis brīdis, kad saprotu, ka tie nepalīdz un tos izmantoju tikai kā būsterīti tad, kad vajadzīgs uzbūstot placebo. antidepresanti nepalīdz pret depresiju un nu jau to pierāda arī klīniski. vienīgais veids kā izkļūt no tās ķezas ir mainīt savu dzīvesveidu un dzīves ritmu, kas nav viegli; varbūt labāk nomirt?
vai jūs esat lasījuši medikamentu lietošanas instrukciju, un it īpaši blakņu sadaļu?

lai ko runātu par blaknēm pēc vakcīnas, esmu piedzīvojusi daudz reiz briesmīgākas blaknes no antidepresantiem, piem., elpas trūkumu, no tā, ka sāpīgi velk nervu sirds kakla rajonā, izdalījumu parādīšanās no krūtīm, redzes pasliktināšanos, PANIKU, dezorientāciju, tik milzīgu "nezinu ko, sajukšanu?", ka lai to pārdzīvotu, dzēru miega zāles un 4 dienas vnk nogulēju. un visās viņās raksta, ka 10 no 10000 nomirst.

man tiešām patīk tie joki no filmām pirms 2019. gada, kuros salīdzina tos vīrusu apokalipses notikumus ar mūsdienām, ka nevienā nav bijis tā, ka atsakās no vakcīnas.

mēs tiešām dzīvojam multirealitātē. katram sava taisnība un katram sava pasaule, un ik pa laikam notiek supernova.

Īsa jūrpelde un pastaiga gar to bija ļoti labs darba nedēļas noslēgums.

Jan. 16th, 2022

Facts vs feelings

"Do people first identify with the political left or right and then take on the necessary moral concerns, or do the moral concerns come first, or is there reciprocal influence or even an unidentified third variable at the root of both?"

https://fbaum.unc.edu/teaching/articles/JPSP-2009-Moral-Foundations.pdf

tā Gata Līduma pāru (ne)būšanas man patika ļoti, izrāvu cauri vienā diennaktī (bet nu es ātri lasu un šis bija paralēli sadzīvei). patika, tagad gribas lai nosēžas un ir laiks integrēt dzīvē. pārsteidzošā kārtā tā grāmata manī turpināja to, ko iesāka Panca Sarunas par laimi, kas mani nolika uz pauzes ar to, ka var dzīvot vienkāršāk un nav visai dzīvei jābūt obligātām ciešanām

lai neliekas, ka viss ir slikti, nekam nav laika, ieviesu tagu grāmatām, būs vieglāk izsekot līdzi

Vienas vakcinētās stāsts, par to, kā piedaloties eksperimentā ar jauno Astrazeneca "vakcīnu", jā tieši eksperimentā, ko veica "vakcīnas" ražotājs, apsolot visu iespējamo palīdzību problēmu gadījumā. Rezultātā viņas dati no pētījuma ir izdzēsti, palīdzība ir atteikta, jo pēc pirmās devas sākās smagas blaknes un viņa no pētījuma tika izņemta, līdz ar datiem par viņu un daudziem citiem, kas piedalījās šo "vakcīnu" izmēģinājumā uz cilvēkiem.

https://www.bitchute.com/video/63FeQwwOhUjZ/

Ja šāda attieksme ir pret eksperimenta dalībniekiem, tad kāda palīdzība iespējama tiem, kas nošpricēti tiek "labprātīgi".

Mūžīgā eglīte

Es vēl neesmu novākusi svētku eglīti. Varbūt šovakar, varbūt nē.

Vakar bijām aizlaiduši līdz Velnalas klintīm un Siguldai beidzot atkalsatikt mūsu suņu$gang$ bratānu Balduru un māsīcu (es jau 2008. gadā ieviesu sev nebioloģisko, jebšu faktisko māsīcu, kas pie viena ir arī dzelzs vilku menedžere, kas ir visai izdevīgs dīls, ja vajag +1 uz labu dabu), un bija baigi patīkami, vienīgi vakarā dusmīgā feministu draudzene izmeta no mājas un nācās naktī braukt uz savu Tauropoli, kas arī nav slikti, jo man te daudz neapēstas un neizdzertas lietas palikušas ledusskapī un nupat uzsniga smuka borskābīte uz tā novusa galda, kas ir mana pļava un apkārtējās Vidzemes aukstienes nogāzes. Slēpjrotors go brrr

Dfd telefonbilžuks ar visu $gang uz gājēju trošu tilta, vairāk fb.com/nefolk )

Dienas citāts

”Uzsākot 2022.gadu, VID pārvalžu vadītāji un viņu vietnieki saņēma vēstules ar iedvesmojošu virsrakstu “Par jauniem izaicinājumiem profesionālajā karjerā”."