January 2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20 | Next 20

May. 6th, 2021

Pieķēru sevi pie tā, ka reizēm izturos pret savu prātu tā, kā daži izturas pret savu ķermeni, "ej tur", "šito nedrīkst", "tas būs par daudz", "es nezinu, kas tas ir, bet, spriežot pēc tā, cik ļoti tev tas patīk, tas noteikti ir neveselīgi", "fucking junkie".

Pirmkārt, man ir ļoti jauks prāts, kas visur kur mani aizved
Otrkārt, ja ķermeni es vēl varu iedabūt plusmīnus "šitā jāizskatās ķermenim", tad ar prātu tas ir diezgan bezcerīgi
Treškārt, ja kāds skraida apkārt, vērtēdams citu prātus tik nežēlīgi kā vidusmēra cilvēks vērtē citu ķermeņus, tad man par šāda cilvēka vērtējumiem nav nekādas intereses anyway

Atvainojos par kartēzismu though, *nīgri paskatās uz prātu, cik reizes tev var teikt, kartēzisms ir fū*

Bija savādi aizkustinoši dzirdēt, ka Telos būšot raksts par vienu no manām mīļākajām grāmatām "Neļauj man aiziet". Grāmatas pievilcība, manuprāt, slēpjas neierastajā savienojumā, kuru radījusi autora izcelsme un dzīvesvieta. Nosacītā aziātu nežēlība, japāņu interese par tehnoloģijām, britu bezkaislīgais pieklājīgums un privātskolu sistēma. Tā arī nedabūju latviešu tulkojumu savā īpašumā ne no ibook, ne citurienes, kaut ļoti meklēju. Pirms sāku lasīt, man jau bija nedaudz nospoilots sižets, tāpēc izpalika īpatnējais efekts - domā par cilvēkiem, izrādās ne gluži. Taču tik un tā jutos apburta un ievilkta tādā vidē, kurā viss pakārtots it kā kādam īpašam un cēlam mērķim. Talantu izkopšanas rezultātā Tomijs līdz pat beigām zīmēja mazus ķinķēziņus cerot, ka tas viņu izglābs no nāves. No vienas puses kāds naivums, no otras, ja nav nekā cita pie kā turēties, vienmēr saglabājas vismaz cerība. Spēja radīt mākslu kā pierādījums, ka cilvēkam ir dvēsele, nez cik daudzi joprojām spēj šādu sakarību saskatīt.

pēdējā laikā gulēt ejot bieži mēģinu uzlikt modinātāju, atverot kalkulatora aplikāciju

May. 5th, 2021

vai lidostas taksfrijos arī ir spēkā noteikums par alkohola tirdzniecību noteiktās stundās? resp., vai es svētdienas rītā ap septiņiem dabūšu iespēju nopirkt balzāmiņu?

ja nu kādam to ir vairāk kā vajag, piesakos uz tomātu un/vai piparu stādiem ;)
kaut kā nepaspēju šogad es tās sēklas nekur iebakstīt
vai kas sanāks, nezinu

Man ir sajūta, ka es stāvu uz vietas.

"Mirkļa vājums" ir jauns un pārsteidzošs veids kā skatītīies uz savu un arī pasaules vēsturi.

Padalīšos ar labu koktēļa recepti. Piepildiet glāzi ar ledus gabaliem. Pievienojiet citrona šķēli. Tad 50gr džinu un 50gr cido dzērveņu sulu. Atveriet tonika skārdeni un pārlejiet visam pāri. 

par grāmatvežiem

Kā tur bija, ja kalns nenāk pie Muhameda, Muhameds iet pie kalna? Man vajadzēja lai mans grāmatvedis man gada atskaiti fiksiņām sataisa, jo vajag. Un viņi tur ne par kam, paņēmu šokolādi, aizstiepu meitenei uz biroju un viņa īpaši palūdza, lai man sataisa tagad. Man jau tur nekas daudz nebija darāms, 10 minūtes un gatavs. Sēžu apmierināta, gaidu, kad ieskaitīs man pārmaksātos nodokļus. Meitene aiz lieliem priekiem par šokolādi mani apķēra, jūtu viņas smaržas. Kas tas ir ar grāmatvedēm, cik esmu redzējusi šeit viņām visām ir jiptīgi saldas smaržas.

Izrādās ir tāds jauns zefīrs šokolādē Maigums ar meloņu garšu. Vispār man tādas mākslīgās melones liekas fuipēkaka, bet šis ir tāds elegants un garšīgs. Sajūsmā neesmu, bet ēst var. Bet nu man vispār garšo tikai Maigums, visus citus es brāķēju

Dzintaros, Majoros ducina pērkons. Šogad dzirdu pirmoreiz.

Man sāp auss. Nu vispār nevis auss, bet mīkstie audi starp ausi un gudrības zobu. Vakar ķipa tuvāk zobam, domāju jau, ka pats zobs varbūt kaut kā šķībi izstaro uz gaļu, bet viss normāli, nekur nekas sarkans, nu, žoklis biežāk un skaļāk klakšķ kā parasti, kad vairs nevarēju izturēt kā kniesa un kņudēja un besīja, iedzēru paracetamolu. Un tagad tas lien tur kaut kur dziļāk un šodien niez bungādiņa.
Laikam šitas nav parastais protests pret to, ka mutē urķējušies pirksti un metāla štrumenti un putekļu sūcējs ar dušu un gaisiņu

Determinisms

skatos sevī cik tik uziet, "brīvo gribu" tā arī ne reizi neesmu ieraudzījis

iesācēji

Hobijs ir priekš iesācējiem.

Dzīve iet uz augšu, bikses krīt nost

Maijs

Turpinu skriet virsū pārnadžu kauliem. Pirms pāris dienām brikšņos aiz Spiciera alnēna galvaskauss. Vakar mežā pie Kursīšiem - mežacūkas galvaskauss un vēl pāris detaļas. Pie Spiciera biju ielīdusi arī purvainā krasta brikšņos un iepēros iespaidīgā koku kapsētā, kur koki krituši gadiem un vairākos stāvos. Apakšējie jau iegrimuši zemē un pārklājušies ar sūnām kā zaļi krokodili, pa vidu egles, kuru stumbri ar atlikušajiem zariem izskatās pēc dinozauru skeletiem un pa virsu jauni, pēdējos mēnešos gāzušies koki. Izkāpelējos un izložņājos pa stumbru labirintiem.
Vakar gāju staigāt pa džungļiem pie K vecāku lauku mājām, tur zvēriem pamatīgs lielceļu tīkls iestaigāts. Man vispār ļoti patīk reizēm aizklīst pa zvēru takām. Viņas gandrīz vienmēr ieved kaut kādās slīkšņās, kurās ir sajūta, ka esi ieklīdis svešā mājā, kuras saimnieki uz mirkli izskrējuši un aizmirsuši aizslēgt durvis. Vai arī sabijušies, iekrampējušies vannas istabā un lūr pa durušķirbu. Vakar gan satiku arī pašus iemītniekus - no krūma, tieši man pretī, skatījās mazs, ziņkārīgs mežaruksēns. Skatījās, skatījās un tad aizskrēja. Viņam pakaļ vesela siventiņu virtene. Es tikai nekustīgi stāvēju un skatījos, līdz brīdim kad krūms sāka uz mani rūkt. Tad pagriezos un klusi devos prom. Vēl es vakar redzēju melno stārķi, kurš bradāja pa grāvi. Aizsūtīju koordinātas Mārim Strazdam. Savā galā arī pēdējā laikā esmu vairākas reizes bijusi tuvu tam, lai uzkāptu mežirbēm. Tā, lūk, man pa tiem mežiem iet.
Tags:

Omg ir cilvēki, kas mūsdienās 9.24 zvana (!)
ar jautājumu par to, vai es negribu darbiņu izdarīt

Man bija licies ka šāds laiks vispār vairs neeksistē

elektriskā plīts vs indukcija

Dzirdēts, ka kopumā indukcija patērā mazāk elektrības, jo nav enerģijas zuduma - kā ir realitātē - cik ir reālā ekonomija, vai vērts ir pāriet uz indukciju.

Vēl par indukcijas skaņu - baigi dīvainā šķiet..

pfizer - ATTA / Gaiļezers?

Kurš ir potējies maijā ATTA centrā vai Gaiļezerā? Gribu pārliecināties, ka tur ir Pfizer.

ja plānojat iet dabā, draugi

1ajā bijām Skrīveru pusē. Ar velo. Pa kaut kādām takām pastaigājām, nedaudz pa tādu klaju mežu aizgājām līdz vienai geokaste, pārējais puslīdz pa takām, pie takām, ne pa kādiem brikšņiem, izcirtumiem - bērnam vakarā atradu ērci. Pieķērusies bija. Cik piesūkusies nezinu, ar salveti noņēmu nost/izrv - sanāk, ka dziļi laikam nebija tikusi.
2ajā Plakanciema pusē iegāju vienā izcirtumā - 10m turp, 10m atpakaļ. Kopā viena minūte. Izejot atpakaļ uz ceļa, nolasīju no biksēm 8as(!!!!) ērces (labi, ka bija gaišas bikses un labi, ka nostopēju bērnu, lai neaizskrien līdzi).
Vakar Jēkabpils pusē ar vēlo braukājāmies. Tikai pa ceļiem. Tikai pēc pāris geokastēm nobridām nost no ceļiem (i to tikai pāris vietās, un visur pa tādām klajām, skrajām, tīrām, neaizaugušām vietām - nu varbūt kāda maikste vai zāles stiebriņš bija, bet nu nekādas garās zāles vai brikšņu) - pusdienas pauzē bērnam uz biksēm vienu ērci aradu, un sev uz kājas - arī. Bijām nopūtušās ar pretērču līdzekli.
Ceru, ka nav kāda vēl kaut kur palikusi.

Paziņas teica, ka 3atā šķērsojuši pļavu Zvārdes pusē. Pēc tā, kopā uz 3 cilvēkiem kopā ap 100 ērcēm no drēbēm nolasījuši. Viena esot arī kaut kad vēlāk vienam piesūkusies.

Pagājušogad ērču bija daudz (savācām kopā - pa drēbēm rāpojošas/piesūkušās/pieķērušās ap 40pa visu vasaru), šogad izskatās, ka ērču ir vnk drūmais miljons, un tas skaits - 40 varētu krist, nemaz nesasniedzot jūniju.

Man arī nepatīk, ka sadeg mazie zvēriņi, putniņi, rāpuļi vai tml. Bet man izskatās, ka pret ērcēm nekā labāka par kailsalu vai kūlas dedzināšanu nav.. Tām maitām vispār ir kaut kādi dabiskie ienaidnieki?