January 2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20 | Next 20

Oct. 15th, 2021

https://youtu.be/lirAgzgHwgM

ps

Iepriekšējā posta sakarā, par jautājumu "kāpēc?".

Lielākā daļa UK dzīvojošo LV izcelsmes jauniešu (un ne tikai jauniešu) atbildēs līdzīgi: "kāpēc? Ko man tur LV darīt?"

īpās

Kas, jūsuprāt, Samsung Galaxy telefonus padara tik īpašus?

JBP

Jā, daudziem tas būs pārsteigums, bet ir iespējams noklausīties pat vairāk stundu ar Džordana Pītersona lekcijām, nekā tam aptaurētajam taksistam par epidemioloģiju, un nekļūt par transfobisku alt-right aktīvistu! Kā man tas izdevās? Kad aizveras vienas durvis, atveras citas. Pēdējos gadus aukstajos mēnešos uzturos Rīgā, kur parādās nepieciešamība katru dienu staidzināt suņus, ko es parasti daru Lielajos kapos vienu stundu katru vakaru (jā, jau pāris nedēļas sava mūža kopsummā esmu pavadījis kapos, turklāt, tumsā), bet, lai īsinātu laiku, ņemu līdzi telefonu un klausos kaut ko austiņās. Sākumā daudz klausījos Svena & Toma CIENĪJAMOS LASĪTĀJUS LR1, sevišķi tiem autoriem veltītos, par kuriem nākamajā dienā bija seminārs. Tad izlēmu to lietu, ko rakstīju agrāk par mūziku, un klausījos jaunos darksynth albumus bendkempā. To daru vēl aizvien, bet reizēm variēju ar kaut ko par vēsturi no jūtūba, visbiežāk par Romas impēriju, piemēram, Fall of Civilizations podkāstu u.c. 2020. gada sākumā pašizaugsmes nolūkos nospriedu uz vienu mēnesi izmēģināt paleo diētu, un kaut kā, klausoties kaut ko par tēmu, kāds atkal neimdropoja to Pītersonu, un nolēmu beidzot paklausīties viņu. Mēnesi izturēju, Paleo didn't stick, but JBP did. Pārsvarā klausījos t.s. 'Bībeles lekcijas' un brīnījos, kā var vienlaikus pilnīgi retardēta gliemeža ātrumā, jebšu tik saistoši rāpot cauri vienai 1. Mozus grāmatai, bet, protams, arī citas, kaut kādas intervijas, pie Džo Rogana u.tml. Visvairāk uzrunāja tieši domas par individuālo savākšanos, atbildības uzņemšanos, plāna ieviešanu un tas lietišķums, ar kādu viņš tev pa plauktiņiem motivējoši saliek, ka cilvēks pašplūsmā pēc noklusējuma ir briesmonis un, ja neko nedarīsi lietas labā, kļūs tikai sūdīgāk. Grāmatu arī palasīju, bļe, hanībī, bet tur tik daudz atkārtojās jau dzirdētais, ka tālāk par kādu trešo likumu netiku. Tā kā, jā, no šī tev, pekaini, būtu jāsecina, ka man Pītersona stafs lielākoties pilda self-help funkciju, no mušas uzpūsto vietniekvārdu jautājumu uzskatu par dziļi sekundāru un smeļu no tās akas to, kas man der. (Tagad man ir plāns, es ceļu un nesu savu faking krustu, atpisies.) Citiem arī iesaku.

vakcīnas antivakcīna


Man ir savs piedāvājums. Šitāds kokteilis - trīsreiz dienā!
1 cup apricot nectar 1 cup ginger ale or champagne 2 Tbs almond butter 2Tbs castor oil

they come... they come... how do they find me?

Tukšie iepirkšanās centri ir superpatīkami, jo nav vairs rindas Cenuklubā vai Ksenukai, lai nopirktu pāris dībeļus -- 18:30 CK viss kā izslaucīts.

No otras puses, tas tikai norāda uz to, kur visi nevakcinētie tusēja.

Novārts vai novārta?

Cenšoties cīnīties ar vējdzirnavām par Sīka badmintonu, ieraudzīju, ka manabalss paraksti (vai aptauja?) tiek vākti arī par kriminālās atbildības noteikšanu novārtā pamestu bērnu vecākiem.

Baigi gribētos, lai kāds definē "novārtā".
Ja tas ir tas novārtā, kas manā prātā, es gribētu, ka abus brašuļus sterilizē par nodokļu naudu, nevis uztur siltumā.

Laikam sanāca naida runa...
Tags:

djk

Dzīves jautājums - kāpēc?

Kurzemnieku Jablonsku ģimene 12 gados iedzīvojusies Dānijā
***
Viņi iegādājās ģimenes māju tūlīt pēc pārcelšanās. Protams, kredītā. Andra darba devējs bija galvotājs. Dānijā kredīts par māju nav nekāds bieds.
Ja man vajadzētu raksturot vidējo dāni, es teiktu, ka viņš dzīvo savā mājā, kas ņemta kredītā, kas nav izmaksāts. Viņam ir pilna laika darbs. Mašīna. Savs draugu loks. Viņam nekā netrūkst. Dānijā vispār nevienam nekā netrūkst. Apmierināti un laimīgi cilvēki,” stāsta Agita.
Māju Jablonski nopirka par 53 000 EUR, un kredītmaksājums mēnesī ir 600 EUR. Dānijā mājokli ir lētāk pirkt, nevis īrēt.
...katram alga pēc nodokļu nomaksas ir apmēram 1800 EUR. Viena alga aiziet par kredītu un pilnīgi visiem maksājumiem – ūdeni, elektrību, apkuri, internetu, telefoniem, televīziju, abām mašīnām, par Gustava pieskatīšanu vien mēnesī jāmaksā 300 EUR. Bet ar vienu algu tiek nomaksāts pilnīgi viss. Pārtikai Jablonsku ģimene mēnesī tērē 400–500 EUR.
Mēs sapratām, ka te paliksim, ka te novecosim. Kad vaicājam bērniem, vai viņi grib uz Latviju, Anna un Gustavs jautā – kāpēc? Sākumā domājām, ka Dānijā dzīvosim tikai trīs gadus, kamēr pārcietīsim finanšu krīzi.
***

https://www.la.lv/danija-visas-sienas-ir-tikai-baltas

Pēc daudzu stundu daudzu dienu laikā veiktas izpētes secināju, ka kumēdiņklubs paredzēts, lai zvaigžņu un zvaigznīšu sejas pataisītu vienkāršākas un pārējo sejas smaidīgākas. Tikpat vienkārši kā to darīja Gervaiss zelta globusos, tikai viens pats un retāk.

Attieksmes atšķirības

Kurratijas jaunais prezis aizbrauca Egīlu apčubināt. Egīls slims, čubinās Mūrnieci.
Mūrnice: "[..] Mēs esam konkurenti, un tomēr mēs esam draudzīgi konkurenti [..]"
Kariss: "[..] mūsu attiecības ir ļoti dziļas un patlaban Latvija ir Igaunijas stratēģiskais parneris, ar ko mums ir cieša sadarbība (daudz jomas)"
Tags: ,

Šonakt fotografēju WNBA treniņu un pēc tam bija jāfočē ballīte kaut kādā krīpīgā villā, pieņemu, Kalifornijā, bet šī sapņa daļa ātri izplēnēja.

Eižens izkāpa no gultas ar kreiso kāju:
"Māja kā elle!!!! Burtiski nekā ēdama nav!!!"

La Réplicante Fatale 2

http://klab.lv/community/muzons/989122.html

Oct. 14th, 2021

Mošķis

Krišjānis kārtējo reizi ieskicēja ārkārtīgi pretīgu mošķi, kuram viņš acīmredzot tic.

Citēju

/saka_taisniibu2
2021-10-14 21:47 (saite)
Starp citu, fakts, ka cilvēki mirst, noveco, slimo un pamazām sabrūk tiešām ir klasiska dogma par iedzimtā grēka un Ādama pārkapuma sekām. Tie, kas vēl turpina grēkot - un šos grēkus nenožēlot - šādi krauj malku savam sārtam, kas, jā, var izpausties arī kā providenciāli uzsūtītas slimības, lai salauztu cilvēka iedzimto spītību, ļaunumu un nepaklausību./

http://klab.lv/users/gnidrologs/836582.html?view=5710566#t5710566

Nezkāpēc šitas man atgādināja pītersonu ( tas laikam bija pītersons) kurš baroja bērnus ar dārzeņiem, aizspiežot viņiem degunu.

Iz tās pašas sērijas.

24,5 BMI

Nosvēros, 81,9 kg.

Datorserviss attālināti

Iesakiet datorservisu attālināti! Skatos, ka daži tādu pakalpojumu piedāvā, kādam ir pieredze?

(Dators regulāri aiziet pilnīgā dedlokā un līdz tikai cietais restarts. Bišķiņ apnicis jau, neko TĀDU es ar šamo nedaru, 3 tabi atvērti un vords, dators gadu vecs, kur pirku, nenesīšu, nav laika un draņķis pēdējais)

Gobzeme piegādā
Tags: , ,

kā izbeigt pandēmiju 2 nedēļās

Mēs ar vīru vienu vakaru izdomājām, kā izbeigt pandēmiju.
Skaidrs, ka šobrīd slimnīcas pārslogo ne jau bērni un pieaugušie, bet tieši mūsu vecāku un vecvecāku paaudze, tāpēc visiem pasākumiem būtu jābūt vērstiem tieši uz viņiem.
Mēs sākumā atmetām dažādas genocīda idejas, piemēram, nemaksāt pensijas nevakcinētiem pensionāriem, jo tas būtu ne vien nehumāni, bet varētu arī gadīties, ka neefektīvi, jo Latvijas pensionāru prasme iztikt ar tām pensijām, ko viņiem maksā, ir ievērības cienīga. Būsim godīgi - liela daļa no šiem cilvēkiem jau tagad lieliski prot iztikt bez naudas.
Nē. Viss ir daudz vienkāršāk.
Vienkārši jāaizliedz nevakcinētām personām saņemt TV apraidi. Mums, piemēram, pieder neliels televizors, bet nav televīzijas, tāpēc skaidri nezinu, bet šķiet, ka TV piegādā kaut kāds tet un varbūt vēl kāda kompānija. Ja jau var likt nestrādāt ēdinātājiem, aizklapēt visu bērnu sportu utt., tad kur būtu problēma uzlikt par pienākumu kaut kādam tetam lauzt līgumu ar nevakcinētajiem vecuma grupā, piemēram, 60+, līdz brīdim, kad viņi uzrāda Covid sertifikātu. Genocīds? A vot nē - jo televīzija nav cilvēktiesības.
Jā, kāda daļa gan jau iemācītos seriālus un Panorāmu novilkt internetā, bet pārējie aizietu novakcinēties. Un ja antivakseri protestētu, tad varētu parādīt viņiem viņu pašu vēl nesen pa FB klejojošo mēmi, ka pandēmiju varot izbeigt, vienkārši izslēdzot televizoru.
Žēl, ka mūs neaicina pat par dīvāna ekspertiem ;(

Jācer, ka Levits skraidot apkārt ar to savu triperi nav aplaidis Ziemassvētku vecīti, citādi tok Ziemassvētki nebūs.

dirstin dirsa bāleliņi

joprojām pēc diviem gadiem pandēmijas nāk personāži, kas pasūta kaut kādas sazvērnieku literatūras, kuras tūliņ, tūliņ tikšot aizliegtas, bārsta zelta padomiņus un izskaidrojumiņus, kam tas viss ir bijis izdevīgi, un, paga, cik negaidīti, ka C19 vispār jau neeksistējot. cerams, ka jau notiek darbs pie kādas rehabilitācijas programmas tiem, kas divus gadus ikdienā uzklausījuši kovidiotu monologus.